Co można znaleźć na stronie Geda24.pl?

Branża budowlana oraz dekarska wymaga tego żeby posiadać pewnego rodzaju sprzęty, dzięki którym praca na wysokościach będzie nie tylko przebiegała sprawnie, ale równocześnie będzie bardziej bezpieczna. Na szczęście na stronie Geda24.pl można znaleźć bardzo dobrze rozbudowaną ofertę, w skład której wchodzą zarówno maszyny jak i kursy oraz szkolenia a także możliwość serwisowania. Co można znaleźć na stronie Geda24.pl? Do czego służą poszczególne sprzęty, które można tam znaleźć?

Wciągarki oraz windy

Dostępne na stronie Geda24.pl wciągarki linowe oraz windy to sprzęty, które cechują się przede wszystkim bardzo dobrą jakością wykonania oraz świetną skutecznością i niezawodnością. Proponowane przez nas wciągarki posiadają udźwig przekraczający nawet 150 kilogramów. Nasze wciągarki mają różne długości, dzięki czemu nadawać się będą do prac nad budynkami o różnej wysokości. Z kolei jeżeli chodzi o windy to można u nas znaleźć zarówno windy do solarów, jak i do przeprowadzek a także windy dla elektrowni czy dla przemysłu. Każda z naszych wind ma wysoki udźwig, dzięki czemu można nią przewozić naprawdę ciężkie elementy.

Platformy podwieszane i towarowo-osobowe

Kolejną grupą sprzętów, które można dostać na stronie Geda24.pl są platformy podwieszane oraz towarowo-osobowe. Jak można z łatwością się domyśleć, te drugie służą do przewozu towarów oraz osób w górę i w dół. W zależności od wybranego modelu, jego udźwig może mieć od 300 do nawet 3700 kilogramów, co oznacza, że za jednym razem może z niego korzystać nawet do 30 osób. Platformy przez nas proponowane są doskonałym sposobem na bezpieczne przemieszczanie zarówno towarów jak i ludzi.

Dźwigi budowlane-towarowe

Dźwigi budowlano-towarowe są doskonałą alternatywą dla droższych wind czy platform. Ogromną ich zaletą jest to, że w zasadzie możliwości ich wykorzystania są nieograniczone. Można za ich pomocą zarówno wciągać różnego rodzaju towary, jak i ludzi. Warto jednak pamiętać, że każdy dźwig ma różny udźwig – można znaleźć modele, które uniosą 300 kilogramów, jak i takie, za pomocą których można wozić nawet do 500 kilogramów.

Kursy i szkolenia

Oprócz maszyn oferujemy także specjalistyczne kursy oraz szkolenia na operatora dźwigu. Dzięki temu będziesz w stanie samodzielnie taki dźwig obsługiwać i dostaniesz odpowiednie do tego uprawnienia. Egzaminy na operatora dźwigu składają się z dwóch części – teoretycznej oraz praktycznej. Ogromną zaletą uprawnień na operatora dźwigu jest to, że są one bezterminowe.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij