Domy na sprzedaż. Szeregówki pod Wrocławiem budzą zachwyt inwestorów.

Domy na sprzedaż. Szeregówki pod Wrocławiem budzą zachwyt inwestorów

Szukasz idealnego domu na sprzedaż? O nieruchomości warto myśleć w charakterze inwestycji. Może się zdarzyć, że będziesz w nim mieszkać do końca życia. Równie dobrze Twoje plany mogą się jednak zmienić. Sprawdź trendy widoczne na rynku i wybierz dom, którego wartość będzie rosła najszybciej.

Dlaczego nabywcy wolą okolice Wrocławia od ścisłego centrum?

Odpowiedź jest prosta. Chodzi o smog i hałas. Wrocław jest pięknym miastem, co zostało docenione nawet na arenie europejskiej. Ludzie nie chcą więc całkowicie rezygnować z atrakcji, jakie zapewnia. Jednocześnie wcale nie uśmiecha im się narażanie swojego zdrowia. We własnym domu chcą mieć zapewnione idealne warunki do regeneracji.

Właśnie z tego powodu inwestorzy omijają centrum szerokim łukiem. Wybierając lokalizację, sprawdzają oczywiście dojazd do centrum aglomeracji. Jednak wolą zamieszkać tuż za granicą Wrocławia, niż w jego obrębie. Największym powodzeniem cieszą się nieruchomości usytuowane blisko obszarów zielonych, a z dala od terenów fabrycznych.

Szeregówki pod Wrocławiem. Skąd taka popularność domów szeregowych?

Współcześni nabywcy chcą mieć dom, którego koszty utrzymania nie będą dużo większe, niż opłaty związane z mieszkaniem we Wrocławiu. Wolnostojące domy jednorodzinne nie spełniają tego kryterium, więc ich popularność systematycznie spada. Zyskują ją za to domy w zabudowie szeregowej. Szczególnie te, w których deweloper zainwestował w nowoczesne technologie pozwalające na kolejne oszczędności.

Boczne ściany segmentu są chronione przez sąsiedni budynek. Tym samym straty ciepła są znacznie mniejsze, niż w przypadku domów wolnostojących.

Jaki metraż domów na sprzedaż jest najbardziej poszukiwany?

Biorąc pod uwagę zainteresowanie ofertami nieruchomości, można stwierdzić, że niemal nikt nie chce już mieszkać w wielkim domu o ogromnej powierzchni. Inwestorzy poszukują domów do 150 m2. A w efekcie najczęściej kupują szeregówki pod Wrocławiem, których metraż jest jak najbardziej zbliżony do 100 m2. Taka przestrzeń jest bardzo wygodna do życia, a jednocześnie nietrudno utrzymać ją w porządku.

Nabywcy cenią sobie również to, że kupując szeregówkę nie muszą płacić za dużą działkę. Własny kawałek ziemi jest zawsze w cenie. Okazuje się jednak, że wcale nie trzeba mieć wielkiego ogrodu, by czuć się w nim fantastycznie.

Na które inwestycje warto zwrócić szczególną uwagę?

Niedaleko wrocławskiego Ołtaszyna, tuż za granicą miasta, powstaje osiedle Zielone Południe. Zlokalizowane w bezpośrednim pobliżu Zielonego Klinu Południa zapewni ono swoim mieszkańcom łatwy dostęp do atrakcyjnych terenów spacerowych. Osiedle może stanowić idealny przyklad inwestycji poszukiwanej przez inwestorów. W jego obrębie można znaleźć domy szeregowe o metrażu 85 m2 i bliźniaki o powierzchni użytkowej 109 m2.

Parter każdego domu zajmuje salon, oddzielna kuchnia, łazienka i wiatrołap. W większych domach przewidziano też miejsce na dodatkowy gabinet lub sypialnię na dole. Na piętrze zaplanowano trzy pokoje i kolejną łazienkę. Deweloper oferuje także komórki lokatorskie i miejsca postojowe dla gości. W szeregówkach pod Wrocławiem zainstalowano system rekuperacji z pompą ciepła. Tym samym przyszłym lokatorom zapewniono dostęp świeżego, filtrowanego powietrza i niskie koszty ogrzewania przez cały rok.

Z Radomierzyc do centrum Wrocławia można dojechać samochodem w nieco ponad 20 minut. Z tego względu inwestycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem już na etapie budowy. Chcesz uzyskać więcej informacji na jej temat? Zerknij na stronę Zielonego Południa i umów spotkanie jak najszybciej.

 

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij