Drzwi zewnętrzne KMT – wymarzone drzwi wejściowe do Twojego domu

Drzwi zewnętrzne metalowe cieszą się coraz większą popularnością, będąc dobrą alternatywą dla drzwi z drewna, PCV lub aluminium. Jeżeli interesują Cię drzwi wejściowe stalowe, w ART-BUD na pewno znajdziesz coś do swojego domu. Zalecamy przede wszystkim drzwi stalowe KMT, a więc renomowanego, cenionego producenta stolarki okiennej, drzwiowej oraz bram garażowych ze stali i aluminium. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy w tej kategorii produktów, czym charakteryzują się metalowe drzwi wejściowe KMT i jak dokonać ich wyboru.

Zewnętrzne drzwi stalowe KMT. Modele i typy drzwi wejściowych

Jeżeli wybierasz drzwi metalowe wejściowe, pamiętaj o trzech kluczowych parametrach, jakimi są termoizolacyjność, ochrona akustyczna oraz odporność na włamanie. Weź pod uwagę, że zgodnie z przepisami drzwi zewnętrzne, również stalowe od 2021 roku powinny mieć współczynnik przenikania ciepła U < 1,3 W/(m²•K). Oprócz tego zgodnie z obowiązującymi normami muszą mieć przynajmniej 90 cm szerokości oraz 200 cm wysokości liczone w świetle ościeżnicy.

Kluczowe parametry dla drzwi zewnętrznych spełniają wyroby stolarki drzwiowej KMT. Producent w swojej ofercie ma m.in.:

 • pełne drzwi stalowe przylgowe z ościeżnicą,

 • stalowe drzwi wejściowe z oszkleniem ze szkła hartowanego,

 • drzwi zewnętrzne metalowe jednoskrzydłowe,

 • drzwi zewnętrzne metalowe dwuskrzydłowe.

Pośród typów drzwi są to:

 • Drzwi przeciwpożarowe KMT – gwarantują większy poziom ochrony w obszarze ognia. Wypełniające drzwi płyty z wełny skalnej są niepalne oraz zapewniają skuteczną izolację akustyczną.

 • Drzwi laminowane KMT – mają wszystkie cechy bezpiecznych i trwałych metalowych drzwi zewnętrznych. To drzwi zbudowane ze stali trwałej i odpornej na uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie mają nowoczesny design, dzięki czemu stanowią dodatkowy element dekoracyjny domu.

 • Drzwi akustyczne KMT – skutecznie tłumią hałasy z zewnątrz i gwarantują doskonałą izolację akustyczną. Wszystko dzięki wyposażeniu ich w specjalne wypełnienie akustyczne. Zalecane dla każdego, kto ceni sobie spokój we własnych czterech ścianach (np. do domów położonych w sąsiedztwie ruchliwych ulic).

 • Drzwi KMT Plus antywłamaniowe – zapewniają zaawansowane zabezpieczenia antywłamaniowe niemal niemożliwe do sforsowania przy użyciu tradycyjnych metod włamania. Oprócz tego mają niski współczynnik przenikania ciepła.

 • Drzwi KMT Plus z dostawkami – z jedną lub dwoma nieotwieranymi dostawkami wykonanymi na aluminiowej ościeżnicy.

 • Drzwi metalowe z naświetlem – do wnętrz wymagających dodatkowego nasłonecznienia i o niestandardowych otworach. Naświetla górne i boczne są oparte na szczelnej, izolowanej ramie wykonanej z aluminium, która jest połączona z ościeżnicą.

 • Drzwi o podwyższonej izolacyjności termicznej do których należą np. Drzwi KMT Superterm 90, czyli o grubości skrzydła 90mm. W tej konstrukcji skrzydła grubość materiału izolacyjnego (pianka PIR) wynosi prawie 90mm.

Nowoczesne technologie metalowych drzwi wejściowych KMT

Wszystkie drzwi stalowe KMT są skonstruowane wielowarstwowo i dysponują systemem podwójnych uszczelek. Dzięki temu zapewniają one odpowiednią izolację akustyczną i termiczną. To również drzwi trwałe i wyposażone w specjalny system ryglowy, co przekłada się na wysoki poziom bezpieczeństwa, szczególnie jeżeli są to drzwi antywłamaniowe. Oczywiście wszystkie drzwi metalowe wejściowe KMT posiadają niezbędne certyfikaty i spełniają wymogi Unii Europejskiej.

W naszej ofercie na pewno znajdziesz drzwi stalowe KMT, które doskonale sprawdzą się w Twoich wnętrzach. Oprócz drzwi standardowych możesz wybierać pośród produktów specjalnych (np. drzwi metalowe z naświetlem, z dostawkami, akustyczne czy antywłamaniowe). Wybierz drzwi, które spełniają Twoje wymagania i odpowiadają potrzebom, wybierając odpowiedni typ drzwi i ich linię (Perfekt, drzwi przeszklone, Duo Color, Premium, Klasyczna, drzwi z aplikacją, drzwi pełne).

Wybierz idealne metalowe drzwi zewnętrzne do swojego domu. Jeżeli masz jakieś pytania, skontaktuj się z naszym sklepem. Nasi konsultanci rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą w dokonaniu wyboru.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij