Funkcjonalne i solidne zagęszczarki do prac budowlanych i gruntowych

Funkcjonalne i solidne zagęszczarki do prac budowlanych i gruntowych

Zagęszczarki to obowiązkowe wyposażenie każdej firmy realizującej prace z zakresu zagęszczania gruntu czy układania nawierzchni. Dzięki swoim parametrom technicznym, ergonomicznym rozwiązaniom oraz solidnemu wykonaniu zagęszczarki są w stanie znacząco zwiększyć tempo i wydajność wszelkiego rodzaju prac budowlanych i gruntowych. Poznaj najlepsze zagęszczarki na rynku.

Zagęszczarki do każdego rodzaju prac

Na rynku z powodzeniem znaleźć można zarówno lekkie zagęszczarki oraz ubijaki elektryczne i spalinowe do niewymagających prac brukarskich, ogrodniczych czy budowlanych. Odmienną grupę stanowią ciężkie podwieszane hydrauliczne zagęszczarki pracujące w warunkach nieosiągalnych dla tradycyjnego sprzętu. Producenci oferują zagęszczarki jednokierunkowe, jak i rewersyjne do najtrudniejszych prac brukarskich. Sprawdź nasz przegląd renomowanych zagęszczarek dostępnych na rynku.

Zagęszczarki stopowe Wacker Neuson AS 30E

Zagęszczarki Wacker Neuson serii AS 30E to lekkie elektryczne skoczki, które doskonale sprawdzą się do prac brukarskich, układania rur czy ogólnego zastosowania w wąskich wykopach, wewnątrz budynków oraz wszędzie tam, gdzie konieczne jest zastosowanie urządzeń nie emitujących spalin. Prezentowane zagęszczarki wyposażone są w silnik o mocy 1,34 kW oraz w akumulator, który pozwala na 0,5 h nieprzerwanej pracy. Prezentowany model waży 41,1 kg i generuje 810 wibracji na minutę.

Zagęszczarki jednokierunkowe Altrad Belle PCX 13/40

Zagęszczarki jednokierunkowe firmy Altrad Belle serii PCX to uniwersalne zagęszczarki płytowe, które dedykowane są zagęszczaniu materiałów ziarnistych i mieszanych z zawartością spoista, a także do zagęszczania zimnego lub gorącego asfaltu. Prezentowana seria zagęszczarek zapewnia wysoką wydajność oraz ergonomię pracy pozwalając operatorowi na płynne prowadzenie nawet w trudnych warunkach roboczych. Prezentowane urządzenia wyposażone są w płytę roboczą o wymiarach 606×400 mm i napędzane są silnikiem spalinowym o mocy 4 kW. Zagęszczarki PCX zapewniają statyczną siłę zagęszczania na poziomie 520 kg/m2, częstotliwość wibracji 3,2 m/s2 oraz maksymalną prędkość posuwu na poziomie 20 m/min.

Zagęszczarki rewersyjne Wacker Neuson DPU 80R

Zagęszczarki rewersyjne Wacker Neuson DPU 80R to potężne zdalne zagęszczarki o wyjątkowo trwałej konstrukcji oraz świetnych parametrach technicznych. Zapewniają one wysoką wydajność i precyzję zagęszczania, a ich praca wspierana jest za pomocą inteligentnych algorytmów. Prezentowana seria urządzeń zasilana jest silnikiem diesla o mocy 11 kW i pojemności skokowej 686 cm3 oraz zapewnia siłę odśrodkową na poziomie 80 kN. Sprzęt posiada płytę roboczą o wymiarach 550×900 mm oraz gwarantuje maksymalną wydajność powierzchniową 1247 m2/h i prędkość roboczą do 27 m/min. Urządzenie pracuje z częstotliwością 56 Hz, a jego waga wynosi 724 kg.

Zagęszczarki podwieszane Ammann APA 75/74

Zagęszczarki podwieszane Ammann APA to największe zagęszczarki kompatybilne z koparkami o masie od 10 do 40 ton. Stosowane są w profesjonalnych drogowych realizacjach, gdzie wymagana jest możliwie największa wydajność zagęszczania. Seria APA zapewnia imponujące rezultaty oraz niesamowitą moc zagęszczania, pozwalając na ubicie warstwy o grubości do 1 m. Prezentowane urządzenia ważą 960 kg, pracują z częstotliwością 36 Hz i generują siłę odśrodkową na poziomie 82 Kn. Sprzęt posiada płytę roboczą o wymiarach 1142×750 mm i wymaga przepływu 150 l oleju na minutę.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij