Galeco znów najlepszą marką w kategorii systemów rynnowych

Galeco znów najlepszą marką w kategorii systemów rynnowych

8 czerwca 2017 roku odbyła się XIII gala poświęcona rankingowi Złotej Budowlanej Marki Roku. W hotelu Venecia Palace w Michałowicach pod Warszawą przyznano specjalne tytuły i wyróżnienia. Laureatów wyłoniono w kilkudziesięciu kategoriach produktowych, dotyczących kreowania silnej marki na rynku materiałów budowlanych.

Najlepsze systemy rynnowe

Jedną ze wspomnianych kategorii były systemy rynnowe. Pierwsze miejsce zajęła tu firma Galeco, polski producent orynnowania, działający na rynku od roku 1996. Galeco posiada kilka flagowych produktów, m.in. system Galeco PVC, Galeco Stal, Galeco LUXOCYNK, Galeco BEZOKAPOWY oraz Galeco DECOR. Wszystkie wspomniane systemy rynnowe tworzone są z najwyższą dbałością o jakość materiałów i charakteryzują się doskonałą konstrukcją oraz wysoką trwałością. Fakt, iż w rankingu tak ważnym jak Złota Budowlana Marka Roku, występuje kategoria dotycząca systemów rynnowych, świadczy o tym, że w polskim budownictwie rośnie dbałość o bezpieczeństwo i świadomość, jak ważne jest prawidłowo dobrane orynnowanie. Wielość produktów oferowanych przez firmę Galeco pokazuje także, że Polacy przywiązują do systemów rynnowych coraz większą wagę i zależy im na wyborze najlepszych rozwiązań, idealnie dopasowanych do ich potrzeb.

Podczas XIII gali poświęconej rankingowi Złotej Budowlanej Marki Roku 2017, firmę Galeco reprezentował Tomasz Piotrowski, na co dzień pełniący rolę Członka Zarządu oraz Dyrektora Sprzedaży i Marketingu. Należy tu przypomnieć, iż marka nie po raz pierwszy zdobyła tytuł laureata w tej kategorii, co świadczy o wysokiej jakości jej produktów i rosnącym zadowoleniu klientów. Kryteria, według których oceniano firmy biorące udział w rankingu, to między innymi częstotliwość stosowania produktów marki, najwyższa dostępna na rynku jakość, a także najlepszy stosunek ceny do jakości.

Rozwój i inwestycje

O rozwoju marki Galeco świadczy jednak nie tylko tytuł laureata zdobyty w rankingu. W maju tego roku, w miejscowości Ładna położonej niedaleko Tarnowa, rozpoczęła się bowiem budowa Małopolskiego Biura Handlowego Galeco. Aktualnie firma wynajmuje powierzchnie biurowe w samym Tarnowie, lecz dynamiczny rozwój marki zaowocował decyzją o budowie własnego obiektu. Inwestycja ma zostać ukończona jeszcze w grudniu tego roku.

Tym, co wyróżnia systemy rynnowe marki Galeco na tle innych produktów, jest charakterystyczny kształt rynien – z brzegami wygiętymi do wewnątrz. Dzięki temu prostemu, acz innowacyjnemu rozwiązaniu, woda z rynny nie przelewa się nawet podczas intensywnych opadów. Nowatorskie podejście do konstrukcji rynien może być jednym z powodów, dla których marka odnosi coraz większe sukcesy na polskim rynku budowlanym.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij