Gdzie kupić skuteczne środki czystości, chemię profesjonalną?

Ciężko jest utrzymać bezwzględny porządek, wymaga to od nas samozaparcia, systematycznej pracy i skutecznych detergentów. Profesjonalne środki czystości stosowane są w firmach, ale z powodzeniem możemy z nich korzystać też w domu. Podpowiadamy, gdzie można zakupić efektywne środki czystości.

Dlaczego warto kupować profesjonalne środki czystości?

Często profesjonalna chemia jest po prostu skuteczniejsze, szybciej działa niż preparaty, które możemy kupić w sklepie. Lepiej czyści, ponieważ stężenie substancji czyszczących jest po prostu większe, a to wszystko przekłada się na wydajność. Kupując detergenty przeznaczone dla profesjonalnych firm sprzątających, możemy zaoszczędzić czas i pieniądze.

Lista producentów i dystrybutorów profesjonalnej chemii

A gdzie zaopatrzyć się w chemię profesjonalną? Z oferty których producentów warto skorzystać? Sprawdź, przeglądając poniższą listę!

Silco Polska — dystrybutor i producent chemii profesjonalnej

Z usług tego dystrybutora specjalistycznych środków czystości najczęściej korzystają hotele, restauracje, kluby fitness, a nawet szkoły czy gabinety medyczne. Na stronie www.silcopolska.pl możemy znaleźć profesjonalną chemię do czyszczenia podłóg i blatów, czyściwa przemysłowe, mydła w płynie, pasty bhp, ale też dozowniki czy sprzęt do sprzątania. Zamówienia na produkty można składać mailowo i telefonicznie, a w razie wątpliwości, pomocy przy zakupie może nam udzielić ekspert. Firma zajmuje się przede wszystkim dystrybucją produktów marki Papernet, Cormen i Kiehl, ale mają też własną linię profesjonalnych środków czystości.

Producent chemii gospodarczej ROKO

To jeden z polskich producentów chemii gospodarczej, firma powstała w 1990 roku jako mały rodzinny biznes, na prośbę klienta, tworzą indywidualne zamówienia zgodnie z przygotowanymi recepturami. W ich ofercie znajdziemy środki do prania dywanów, środki do higieny osobistej, czy żele do mycia naczyń. Ich produkty można kupić w niektórych hurtowniach, szczegółowa lista znajduje się na stronie producenta.

Eco-smart dystrybutor ekologicznych środków czystości

To firma działająca na zachodzie Polski, pracują od 2009 roku. W trosce o środowisko i klimat zajmują się głównie dystrybuowaniem profesjonalnej chemii ekologicznej. Prowadzą także sprzedaż sprzętów parowych dla myjni samochodowych czy dla firm sprzątających.

Compan – producent motoryzacyjnych środków czystości

Firma działa od 1983 roku, swoją siedzibę mają w Koźminie Wielkopolskim. Zajmują się produkcją środków czystości, początkowo działali jako firma produkująca dachy ciągnikowe, później rozszerzyli działalność o produkcję specjalistycznych detergentów. W ich ofercie znajdziemy głównie chemię do motoryzacji, do stacji paliw czy do myjni samochodowych.

Producent chemii przemysłowej Dolphin

Firma działa od 2002 roku na terenie województwa śląskiego. Zajmują się głównie produkcją preparatów przeznaczonych do codziennego użytku lub do kosmetyki samochodowej. W ich ofercie znajdziemy produkty do usuwania warstw polimerowych, mydła, odświeżacze powietrza czy szampony samochodowe.

Korzystanie z profesjonalnej chemii często może być lepszym rozwiązaniem, możemy przy tym zaoszczędzić i cieszyć się czystością, bo jak wiemy, jakość sklepowych środków czystości bywa różna, nie zawsze są to skuteczne preparaty. Wybierając profesjonalne środki czystości, możemy mieć pewność, że zadziała.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij