Ładowarka teleskopowa – jedna maszyna do wielu zadań

Niektóre maszyny ze względu na swoją uniwersalną konstrukcję sprawdzają się na wielu płaszczyznach. Przykładem tego typu urządzeń są ładowarki teleskopowe, które są częstym widokiem na budowach.

Dzięki swojej uniwersalności i funkcjonalności sprzęt ten znajduje zastosowanie nie tylko w branży budowlanej. Ładowarki teleskopowe wykorzystywane są również w przemyśle, rolnictwie oraz nawet przez jednostki straży pożarnej. Maszyny te sprawdzają się znakomicie podczas akcji ratowniczo-gaśniczych, przy usuwaniu skutków miejscowych zagrożeń oraz zniszczeń spowodowanych przez naturę, takich jak powodzie czy silne opady śniegu, gradu lub deszczu.

Maszyny wykorzystywane do tak odpowiedzialnych zadań muszą być najwyższej jakości, tak aby zapewnić jak największą efektywność oraz bezpieczeństwo pracy. Firmą posiadającą tego typu sprzęt jest Riwal Poland Sp. z o.o.. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się jedynie maszyny renomowanych producentów – https://www.riwal.com/poland/pl-pl/wynajem/flota/ladowarki-teleskopowe.

Szeroka gama ładowarek na wynajem pozwala wybrać model dopasowany to planowanych prac. Wszystkie maszyny z tej kategorii posiadają napęd na cztery koła oraz tryb kraba, który pozwala na poruszanie się po najtrudniejszych powierzchniach. Ładowarki teleskopowe są zaopatrzone w silniki typu diesel oraz system łatwego sterowania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Riwal przywiązuje ogromną uwagę do kwestii bezpieczeństwa i komfortu pracy – oszklone kabiny zapewniają świetną widoczność, a regulacja foteli i kierownica umożliwia dopasowania stanowiska pracy do indywidualnych potrzeb. Wysokość robocza oraz maksymalny udźwig różnią się w poszczególnych modelach. Zakres wysokości waha się między 5,76 m do 17,50 m, natomiast udźwig może osiągać ciężar do 4000 kg.

Ofertę Riwal Poland uzupełniają ładowarki teleskopowe obrotowe – maszyny o większym wysięgu oraz większych możliwościach udźwigowych. Ładowarki tego typu mogą pracować na wysokościach do 34.70 m i podnosić ciężary ważące do 4999 kg.

Zaletą wynajmu urządzeń od uznanych firm, takich  jak Riwal jest kompleksowa obsługa serwisowa oraz dostęp do oryginalnego osprzętu wraz z akcesoriami. Warto stawiać na doświadczenie połączone z nowoczesnością.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij