Mini żurawie - podnieś wszystko, wszędzie!

Mini żurawie – podnieś wszystko, wszędzie!

Mini żurawie to niewielkie maszyny dźwigowe, które mieszczą się w wąskich, trudno dostępnych obszarach. Pomimo swoich skromnych rozmiarów podnoszą kilkudziesięcio kilogramowe przedmioty. Popularność zyskały w przemyśe przemysłowym i rzemieślniczym. Z powodzeniem przejmują zadania wykonywane dotychczas przez instalacje dźwigowe, żurawie gąsiennicowe, czy żurawie samochodowe. Sprawdź gdzie jeszcze może się przydać mini żuraw!

Czym mini żurawie różnią się od dźwigów i innych maszyn umożliwiających podnoszenie ciężkich rzeczy?

– Łatwość obsługi

Mini żurawie można obsługiwać za pomocą zdalnej obsługi przewodowej, co pozwala nam obserwować i intuicyjnie oraz precyzyjnie sterować pracą maszyny z każdego miejsca. Mini żurawie często nazywane są „żurawiami pająkami”, ze względu na swój wygląd, przypominający wielonożnego pająka. Taka budowa pozwala opisywanym maszynom wykonywać swoją pracę na bardzo nierównych terenach, dzięki regulowanym podporom hydraulicznym, mini żurawie są niezwykle elastyczne.

– Skuteczność

Mini żurawie przeniosą od 1 do 8 ton. Ich haki sięgają do 25,50 metrów. Ze względu na gąsiennice pokryte gumową powłoką chroniącą podłoże można je stosować na zewnątrz i wewnątrz. Strome pagórki, ciasne pomieszczenia, grząskie podłoża, konstrukcje szklane lub metalowe, wąskie szczeliny na budowach to ulubione miejsca „maszyn pająków”.

Ekspresowo

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom mini żurawie można bardzo łatwo przewozić na przyczepce lub małej ciężarówce. Przecisnął się przez każde drzwi, zmieszczą się w windzie towarowej. Porządne firmy wypożyczające mini żurawie zapewniają serwis na terenie całej Polski, w 6 godzin od czasu wypożyczenia lub kupienia sprzętu. W przypadku trundości w obsłudze serwisanci i biuro obsługi pozostaje do dyspozycji.

Czym mini żurawie różnią się od dźwigów i innych maszyn umożliwiających podnoszenie ciężkich rzeczy?

– Wypożyczalnia i sprzedaż

Mini żurawie to rozwiązanie krótko i długoterminowe. Jeśli masz zaplanowaną pracę budowlaną lub rzemieślniczą na kilka miesięcy lub kilka lat, warto rozważyć zakup mini żurawia. W przypadku prac kilku tygodniowych najlepszym rozwiązaniem będzie wypożyczenie maszyny. Jeśli nie chcesz przeznaczać czasu na naukę obsługi sprzętu możesz także zatrudnić operatora, zaproponowanego przez firmę profesjonalnie wypożyczającą tego typu sprzęt.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij