Mop elektryczny w walce o czysty dom

Mop elektryczny w walce o czysty dom

Roztocza, bakterie, wirusy a do tego tłuste plamy z oleju w kuchni czy trudne do usunięcia plamy na podłodze w łazience. To bez wątpienia największe wyzwania z jakimi musimy mierzyć się podczas codziennego sprzątania domu czy mieszkania. Niestety do skutecznego i regularnego czyszczenia powierzchni zazwyczaj musimy posiadać nawet kilka urządzeń i sprzętów, które zajmują sporo miejsca. Warto więc postawić na urządzenia wielofunkcyjne takie jak mop parowy 10w1, który potrafi zastąpić inne sprzęty a jednocześnie jest bardzo skuteczny w czyszczeniu.

Mop parowy 10w1 – co potrafi zrobić?

Wśród dostępnych na rynku myjek parowych, warto zwracać uwagę na urządzenia, które oferują wiele dodatkowych funkcjonalności. Mop parowy 10w1 oferowany chociażby przez sklep internetowy msell24h to urządzenie, które z powodzeniem może zastąpić aż 10 domowych sprzętów. Ten mop elektryczny dzięki zestawowi specjalnych końcówek może zarówno skutecznie umyć i odkazić powierzchnie płaskie jak płytki i parkiet, ale jest również w stanie odświeżyć i wyczyścić dywany oraz meble tapicerowane. Strumień pary generowany przez mop parowy wielofunkcyjny osiąga temperaturę aż 110 stopni Celsjusza, co powoduje, że jest on wyjątkowo skuteczny w walce z bakteriami i roztoczami. Za pomocą pary z powodzeniem można więc czyścić również obicie materacy na łóżkach i wiszące na karniszach zasłony czy firany. Wśród nieoczywistych funkcjonalności jakie oferuje mop elektryczny jest również opcja prasowania i odświeżania ubrań. Wystarczy powiesić je w pionie i używać strumienia pary. Mop parowy 10w1 wyprostuje materiał i nada ubraniom przyjemnego, świeżego zapachu, który utrzyma się przez dłuższy czas. Warto również pamiętać, że para o wysokiej temperaturze generowana przez mop parowy wielofunkcyjny przyda się również do mycia okien. Zastosowanie myjki parowej sprawia, że poprawianie i usuwanie smug na szkle nie jest konieczne.

Mop parowy wielofunkcyjny do domu i mieszkania

Większość urządzeń małego AGD zajmuje sporo miejsca, co może być dużą wadą dla właścicieli niewielkich mieszkań. Z tego właśnie powodu mop parowy wielofunkcyjny jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Niewielkie rozmiary i możliwość złożenia urządzenia sprawia, że jest ono idealne do sprzątania np.: kawalerek. Kabel zasilający o długości 4,5 metra sprawia z kolei, że czyszczenie większych pomieszczeń również nie sprawia problemów.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij