Na drodze do perfekcji - szkolenia dla operatorów maszyn

Na drodze do perfekcji – szkolenia dla operatorów maszyn

Nikt nie rodzi się ekspertem w określonej dziedzinie. Nauka wymaga dużego wysiłku. Niezależnie, czy skrupulatnie studiujemy opasłe tomy teorii, czy do znudzenia powtarzamy jakąś czynność – praktyka czyni mistrza

Decydując się na karierę w danej branży, warto zadbać o swój rozwój. Podobne podejście powinni mieć także pracodawcy. Wyszkolony pracownik jest na wagę złota, a kapitał ludzki jest najlepszą inwestycją. Przykładem jest chociażby branża budowlana, gdzie wiedza i doświadczenie są kluczowymi elementami. W celu uzyskania wykwalifikowanych umiejętności organizowane są szkolenia dla operatorów. Godnymi polecenia są te prowadzone przez specjalistów z firmy Riwal – https://www.riwal.com/poland/pl-pl/szkolenia.

50 lat doświadczenia na rynku budowlanych powinno być wystarczającą rekomendacją, aby zainteresować się programem szkoleń operatorów dla wózków widłowych, suwnic, ładowarek teleskopowych oraz podestów ruchomych.

Otwarte przez Riwal, pierwsze w Polsce i jedno z 600 tego typu jednostek na świecie, Centrum Szkoleniowe IPAF, pozwala na zdobycie międzynarodowej licencji PAL. Dzięki tak udokumentowanym umiejętnościom, można znaleźć zatrudnienie w dowolnym zakątku na Ziemi przez okres 5 lat.

Program IPAF to owoc wieloletniego doświadczenia wiodących specjalistów w branży. Przystępujący do szkolenia poszerzą wiedzę na temat bezpiecznej pracy w środowisku wymagającym lub z większym stopniem ryzyka. Dla najambitniejszych posiadaczy licencji PAL dostępne są również kursy poszerzone.

Ponadto Riwal organizuje szkolenia kategorii IIWJO dla operatorów wózków widłowych. Uzyskanie niniejszych uprawnień UDT pozwala na obsługę wózków jezdniowych podnośnikowych. Program zakłada kurs teoretyczny i praktyczny, podczas którego operatorzy zgłębiają wiedzę m.in. z zakresu:

  • aktów prawnych UDT,
  • rodzajów maszyn wraz z ich specyfikacją,
  • środków bezpieczeństwa podczas pracy w trudnych warunkach,
  • dobrych praktyk pracowniczych,
  • teorii obejmującej pojęcia momentu wywrotowego i stateczności.

Reasumując, szkolenia prowadzone przez Riwal, to kompleksowa oferta dla wszystkich, których praca wiąże się operowaniem podestami ruchomymi, ładowarkami teleskopowymi oraz pozostałymi maszynami wykorzystywanymi w sektorze budowlanym.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij