Nowoczesne rozwiązania dla dekarzy

Nowoczesne rozwiązania dla dekarzy

Obecnie w każdej gałęzi przemysłu poszukuje się rozwiązań, które pozwalają wykonywać pracę szybciej i taniej. Jeszcze inne wprowadza się, by diametralnie poprawić bezpieczeństwo pracowników. Nowe technologie pokryć dachowych oraz sprzęt montażowy, pozwalają uzyskać świetne rezultaty pracy w znacznie krótszym czasie.

Wyciągi pochylne 

Jedną z innowacji, która zyskuje coraz większość popularność na rynku sprzętów budowlanych są wyciągi pochylne. Jest to rodzaj windy, która pomaga dekarzom transportować materiały na dach oraz bezpiecznie przetransportować je na najwyższe poziomy. Czasy, w których, aby dostać się na dach wykorzystywano drabinę lub składane rusztowanie, powoli zaczynają przechodzić do lamusa. Obecnie coraz częściej stawia się na nowe technologie, które zmniejszają koszty pracy oraz ich czas.

Jakie są największe atuty wyciągów dekarskich? Przede wszystkim łatwy montaż i wygodny transport – mówi Marcin sprzedawca ze sklepu internetowego Geda24.pl oferującego wciągarki budowlane. Mają one także szeroki zakres zastosowań. Mogą również służyć jako transportery do paneli fotowoltaicznych.

Szybki montaż paneli fotowoltaicznych

W sklepie internetowym Geda24.pl dostępne są windy, które znacznie przyspieszają montaż paneli fotowoltaicznych. Dzięki nim monterzy mogą bezpiecznie przemieszczać poszczególne elementy instalacji, nie obawiając się o ich ewentualne uszkodzenie.

Nowoczesne windy są, co prawda, przeznaczone do transportowania paneli fotowoltaicznych, jednak można nimi przewozić również dachówkę, rynny, a także wiele innych elementów montażowych. To znacznie zwiększa bezpieczeństwo osób pracujących na wysokościach – w końcu wiele wypadków na dachach wydarzyło się właśnie dlatego, że przenoszenie poszczególnych elementów było nieco utrudnione ze względu na wysokość lub pochyłą powierzchnię dachu.

Podobnie jak w przypadku innych części domu, montowanie poszczególnych części dachu znacznie ułatwiają rozwiązania, które pomagają w transportowaniu materiałów, nawet na duże wysokości. To bardzo przyspiesza pracę i ogranicza ilość osób, pracujących w danej części budynku. Wszelkie dźwigi
i wciągarki
oszczędzają również siły fizyczne pracowników.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij