Nowoczesne urządzenia sanitarne - wanny narożne

Nowoczesne urządzenia sanitarne – wanny narożne

Jakaż to ogromna przyjemność móc poleżeć sobie w wannie wypełnionej idealnie ciepłą wodą, wśród pachnącej piany z relaksującą muzyką w tle.

Wanna czy brodzik

Niestety, nie każdy może sobie na taki luksus pozwolić – osoby posiadające małe łazienki muszą zadowolić się kabiną prysznicową, co oczywiście nie jest ani odprężające, ani specjalnie atrakcyjne.

Obecnie budowane mieszkania obliczone są na minimalizm, więc łazienki również nie są zbyt przestronne, ale w starym budownictwie lub domu jednorodzinnym, przy odrobinie wyobraźni i kreatywności można zainstalować nietypową wannę narożną lub asymetryczną – czyli taką, która zajmie wydzielony w łazience kąt.

Wanny narożne to bardzo ciekawe rozwiązanie w łazienkach w kształcie kwadratu – ich kształt nie będzie dominował pod warunkiem prawidłowego rozmieszczenia wszystkich zainstalowanych sanitariatów, mebli oraz innych akcesoriów łazienkowych.

Czym kierować się, wybierając wannę narożną?

Przede wszystkim ważna jest wielkość łazienki – w łazienkach bardzo przestronnych nie ma ograniczeń na ilość urządzeń sanitarnych oraz ich rozmiary. Jedyne co trzeba pamiętać to to, by dostęp do każdego z nich był swobodny i bez ograniczeń, szczególnie gdy z sanitariatów korzysta osoba niepełnosprawna lub starsze dziecko.

Wanny narożne mogą być symetryczne i asymetryczne. Do symetrycznych zaliczymy takie, których długość dwóch boków jest dokładnie taka sama, a trzeci bok tworzy łuk, natomiast wanna asymetryczna to taka, której jeden bok jest krótszy niż drugi. W takich modelach zaokrąglenie trzeciego boku może znajdować się bliżej jednej z krawędzi. Do mniejszych łazienek zdecydowanie nadają się te drugie.

Wanna jest wygodniejsza od brodzika, można z niej skorzystać na dwa sposoby: napełnić ją wodą o odpowiedniej temperaturze i brać długą, przyjemną kąpiel lub montując odpowiedni parawan ze szkła czy pleksi – skorzystać z szybkiego prysznica. Brodzik natomiast, nawet z kabiną prysznicową służy raczej tylko do brania prysznica.

Oferta firmy Besco

Przedstawiamy Państwu bogatą ofertę firmy Besco, zajmującej się produkcją wanien, brodzików, umywalek oraz niezbędnych do nich akcesoriów i produktów dodatkowych.

Besco to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w produkcji i sprzedaży akcesoriów łazienkowych, dostosowanych do najbardziej nawet wyrafinowanych gustów klientów. Modele naszych brodzików i wanien produkowane są w różnych rozmiarach dostosowanych do potrzeb każdego z odbiorców. Dzięki różnorodności kształtów oraz zastosowaniu specjalnych uchwytów, zagłówków i oparć, nasze wanny narożne można dopasować do wszystkich użytkowników. Większość modeli naszych wanien narożnych posiada specjalne wgłębienia przeznaczone do zajęcia wygodnej pozycji siedzącej w momencie kąpieli osoby starszej lub niepełnosprawnej.

W niektórych modelach prezentowanych wanien można zamontować specjalne uchwyty pomagające przy wchodzeniu i wychodzeniu z nich, a także umocować zagłówki podtrzymujące głowę lub wstawić wygodne oparcie pod plecy.

Wszystkie wanny produkowane są z wysokogatunkowego akrylu sanitarnego w kolorze śnieżnej bieli a ich gwarancja niezawodności określona została na 10 lat.

Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z przedstawioną ofertą.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij