Jeśli głowisz się jaki prezent wybrać na Dzień Chłopaka to poniżej znajdziesz kilka podpowiedzi, które będą ciekawą alternatywą dla standardowych skarpetek i krawata. Sprawdź, czy znajdziesz tu pomysł na prezent dla chłopaka.

Chłopaki nie płaczą

Koszulek nigdy za wiele. Szczególnie z napisem, który nie jest sieciówkowym, wytartym do granic możliwości frazesem typu Be wild. Dzień Chłopaka to idealna okazja, aby dać się ponieść inwencji twórczej i stworzyć t-shirt z autorskim napisem, bądź ulubionym cytatem z filmu czy książki. Dzięki temu prezent nabierze głębi i niepowtarzalnego charakteru, co na pewno zostanie docenione.

Czekoladowa pasja

Czekoladowe łakocie to dobry pomysł na prezent dla chłopaka. Można potraktować go metaforycznie, dając upust swojej wyobraźni i wybierając taki motyw, który najlepiej pasuje do mężczyzny, który zostanie tą słodką przekąską obdarowany. Może to być czekoladowy samochód dla wielbicieli czterech kółek, zestaw piłkarski z dołączonym biletem na mecz ulubionej drużyny czy też słodkie przyrządy do golenia dla brodacza. To fajny sposób, aby uniknąć dosłowności i zaskoczyć swojego chłopaka.

Szczęśliwy traf

Inicjatywa, która powinna spotkać się z aprobatą to pakiet-niespodzianka. Co obejmuje? Bilet do kina w ciemno i kupon ze skreślonymi liczbami – a nuż liczby, które wybrałaś okażą się tymi właściwymi. Jeśli nie, seans filmowy (albo dodatkowy zestaw słodyczy) powinien wynagrodzić gorycz porażki.

Zestaw obowiązkowy

Możemy też zainwestować w kubek z autorskim napisem, albo śmiesznym przesłaniem. Z japońskim kotem przynoszącym szczęście maneki-neko, z ulubioną postacią z filmu czy anime, albo sentencją podnoszącą na duchu w poniedziałkowe poranki. Dla wielbiciela zielonej herbaty, można dołączyć zaparzacz z bajkowym motywem.
Kubek to na tyle uniwersalny prezent, że nawet jeśli nie przyda się w kuchni, to znajdzie zastosowanie na biurku, jako organizer dla długopisów albo doniczka na kwiaty.

Pamięć podręczna

Pendrive to gadżet, który nigdy nie będzie zbytkiem. Szczególnie w męskich rękach. Notorycznie zagubione, zazwyczaj zapełnione niezidentyfikowaną zawartością stanowią przedmiot na który istnieje stałe zapotrzebowanie. Nie musimy ograniczać się do klasycznego designu. Warto poszukać niecodziennych kształtów i kolorów. Ofiarowując taki prezent możemy mieć pewność, że będzie nie tylko praktyczny, ale również istnieje szansa, że za każdym razem (czyli często), gdy Twój facet po niego sięgnie, pomyśli o ofiarodawcy gadżetu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ