Vestfrost – oczyszczacze powietrza z lampą UV-C LED

Branża oczyszczaczy powietrza stale się rozwija , coraz więcej osób korzysta z tego typu urządzeń we własnym domu. Coraz częściej również urządzenia do sterylizacji powietrza umieszcza się w budynkach użyteczności publicznej, gabinetach lekarskich, czy nawet przedszkolach. Producenci starają się wykorzystywać najlepsze i najskuteczniejsze metody filtracji, tak aby zapewnić jak najlepszą skuteczność w eliminacji szkodliwych zanieczyszczeń.

Dlaczego urządzenia do sterylizacji powietrza są tak popularne?

Oczyszczacze powietrza są jednym z najskuteczniejszych sposobów na odfiltrowanie z powietrza zawartych w nim zanieczyszczeń, w tym pochodnych smogu, bakterii, wirusów, czy alergenów. To sposób niewymagających dużej ingerencji użytkownika, większość urządzeń może działać automatycznie, samodzielnie dopasowując parametry oczyszczania. Najlepsze oczyszczacze do powietrza działają cicho i są energooszczędne a przy tym niezwykle funkcjonalne, aby tak było należy je dopasować pod kątem konkretnego pomieszczenia.

Oczyszczacze powietrza producenta Vestfrost- nowość w branży

Duński producent oczyszczaczy powietrza zastosował w ich wnętrzu nie tylko bardzo popularne metody, ale także znacznie rzadziej stosowaną lampę UV-C LED, co wcale nie oznacza, że mniej skuteczną. Oczyszczacze powietrza producenta Vestfrost choć są nowicjuszami w branży urządzeń do filtracji powietrza działają niezwykle efektywnie i skutecznie. W ich wnętrzu oprócz wspomnianej już lampy UV-C LED znajduje się filtr wstępny, HEPA, węglowy oraz jonizator.

Co jeszcze wyróżnia oczyszczacze powietrza producenta Vestfrost?

Przede wszystkim cicha praca oraz możliwość sterowania urządzeniami przy pomocy aplikacji mobilnej, co znacznie zwiększa funkcjonalność najlepszych oczyszczaczy do powietrza. Trzeba również dodać, że oczyszczacze producenta Vestfrost są bardzo ciekawe pod względem wyglądu ich opływowy kształt niweluje ryzyko uderzenia się np. przez dzieci, a kolor biało szary jest na tyle stonowany, że doskonale wpisze się w niemal każde wnętrze.

Gdzie kupić oczyszczacz powietrza duńskiego producenta?

Najlepsze oczyszczacze do powietrza znajdziemy jedynie w profesjonalnych sklepach, np. internetowych, jak goodair.pl. Duża możliwość wyboru daje szansę na jak najlepsze dopasowanie urządzenia do konkretnego pomieszczenia, w którym zostanie umieszczone. Profesjonalny sklep to jeszcze kilak innych zalet, między innymi gwarancja dobrej klasy oryginalnych urządzeń, doradztwo przy wyborze oraz atrakcyjny system ratalny. Oczyszczacze powietrza producenta Vestfrost są także bardzo atrakcyjne pod względem ceny najmniejszy z modeli można kupić już w cenie 1099zł. Dobrej klasy oczyszczacz powietrza to troska o zdrowie swoje i najbliższych, a także pracowników, klientów, czy uczestników zajęć, jak w przypadku szkół, czy przedszkoli a nawet zajęć podczas studiów, czy kursów. W momencie występowania największej ilości smogu, oczyszczacz powietrza jest najlepszym rozwiązaniem.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij