komercjalizacja lokali usługowych warszawa

Zakup i komercjalizacja lokali usługowych w Warszawie – jak zrobić to dobrze?

Coraz więcej inwestorów decyduje się na zakup nieruchomości użytkowej oraz jej wynajęcie w celach komercyjnych. Komercjalizacja lokali usługowych w Warszawie jest dość kosztownym i wymagającym przedsięwzięciem, które prawidłowo zaplanowane i przeprowadzone może jednak przynieść wymierne korzyści finansowe. Aby zmaksymalizować zyski, warto je powierzyć profesjonalnej agencji specjalizującej się w komercjalizacji lokali usługowych.

Dwa sposoby na inwestowanie w nieruchomości komercyjne

Osoby zainteresowane inwestowaniem w nieruchomości komercyjne mają do wyboru dwa rozwiązania. Pierwszym z nich jest zakup gotowej nieruchomości, która jest przystosowana do świadczenia określonych usług, posiada najemcę oraz obowiązującą umowę najmu. Takie rozwiązanie pozwala z góry ocenić rentowność inwestycji oraz daje pewność zysków od razu po sfinalizowaniu transakcji. Wadą jest jednak dość wysoka cena, która sprawia, że wielu inwestorów jest skłonnych do przeprowadzenia komercjalizacji, czego można dokonać zarówno samodzielnie, jak i we wsparciu agencji zajmującej się komercjalizacją lokali usługowych.

Kupując pustą nieruchomość i decydując się na jej komercjalizację zmniejszamy wydatki na sam zakup lokalu. Jest to jednak pewne wyzwanie, o którego powodzeniu decyduje wiele czynników. Udana komercjalizacja lokali usługowych w Warszawie wiąże się z koniecznością starannego przeanalizowania wielu czynników, które mają znaczenie dla przyszłej rentowności inwestycji. Pod uwagę należy wziąć m. in. lokalizację wybranego lokalu, jego stan techniczny (w tym konieczność dokonania napraw, remontów oraz dostosowania do charakteru konkretnego biznesu), konkurencję, szanse na znalezienie najemcy, wysokość stawek najmu i wiele innych.

Komercjalizacja lokali usługowych w Warszawie dla początkujących inwestorów

Jak widać, samodzielna komercjalizacja lokali usługowych nie jest łatwym, szybkim i pewnym przedsięwzięciem. Na każdym etapie mogą bowiem pojawić się pewne problemy i utrudnienia, które mogą negatywnie wpłynąć na cały proces oraz sprawić, że inwestycja nie będzie tak opłacalna, jak to na samym początku zakładaliśmy. Z tego powodu osoby, które nie mają doświadczenia oraz wiedzy niezbędnej do profesjonalnego przeprowadzenia komercjalizacji lokali usługowych, powinny skorzystać z usług wyspecjalizowanego podmiotu, który wyręczy ich w tym zakresie. To zadanie dla profesjonalnej agencji specjalizującej się w komercjalizacji lokali usługowych.

Agencja świadcząca usługi z zakresu komercjalizacji posiada szeroką bazę najemców zainteresowanych wynajmem powierzchni usługowych w dobrych lokalizacjach. Pomoże więc w szybkim znalezieniu godnego zaufania najemcy dla klientów, którzy mają już gotowy do wynajęcia lokal i chcą powierzyć go godnej zaufania osobie. Oprócz tego, agencja w profesjonalny sposób wspiera inwestorów w wyborze i zakupie lokali przeznaczonych do komercjalizacji przeprowadzając ich przez wszystkie etapy tego przedsięwzięcia. Klienci mogą także liczyć na pomoc w procedurach związanych z uzyskaniem niezbędnych zezwoleń, w tym sprzedaży napojów alkoholowych.

Partnerem materiału jest firma LOCO Commercial – komercjalizacja lokali usługowych Warszawa.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij