Chłodziarko-zamrażarka Samsung – oszczędność miejsca i energii

Choć ludzie na przestrzeni setek lat posiadali sprawdzone sposoby na to, jak przechowywać żywność, by jak najdłużej pozostawała świeża, aktualnie trudno wyobrazić sobie życie bez lodówek i zamrażarek. To właśnie dzięki tym urządzeniom nasze potrawy możemy przechowywać dłużej, jednocześnie ciesząc się ich świeżością i smakiem. Z kolei dzięki zamrażarce jesteśmy w stanie zaoszczędzić na zakupach, gdyż niektóre z produktów po zamrożeniu możemy przechowywać przez wiele miesięcy. Nie ulega jednak wątpliwości, że posiadanie dwóch osobnych sprzętów zajmuje miejsce i nie jest energooszczędne. Jeśli zależy Ci na posiadaniu obu, optymalnym rozwiązaniem będzie chłodziarko-zamrażarka Samsung Combi.

Lodówka czy chłodziarko-zamrażarka?

Jakie rozwiązanie będzie lepsze? Posiadanie osobnej lodówki i dużej zamrażarki czy dwóch produktów w jednym w postaci lodówki Combi? Nie ulega wątpliwości, że zarówno jedno, jak i drugie rozwiązanie posiada swoich zwolenników. Niektóre osoby w zamrażarce przechowują duże ilości jedzenia, przez co niewielka część wydzielona w większości lodówek może okazać się dla nich niewystarczająca.

Jednocześnie, wybierając dwa osobne urządzenia, musimy zdawać sobie sprawę, że takie rozwiązanie nie jest praktyczne z kilku powodów. Po pierwsze, zajmujemy o więcej miejsca niż w sytuacji, gdy naszym wyborem byłaby na przykład chłodziarko-zamrażarka Samsung. Stąd, jeśli posiadamy ograniczoną przestrzeń, takie rozwiązanie nie będzie dla nas korzystne. Drugim czynnikiem jest to, że sprzęt AGD może generować ogromne ilości energii elektrycznej, dlatego przy jego zakupie warto zwracać uwagę na jego klasę energetyczną lub wybierać praktyczne rozwiązania 2w1, jak Samsung Combi.

Samsung Combi – praktyczna chłodziarko-zamrażarka

Jeśli jesteś fanem klasycznych rozwiązań, chłodziarko-zamrażarka Samsung będzie optymalnym wyborem dla Ciebie. Minimalistyczny design sprawia, że świetnie dopasuje się do wystroju każdego wnętrza, pełniąc funkcję nie tylko praktycznego urządzenia, ale również elementu stylowego i minimalistycznego wystroju. Klasyczna lodówka Combi posiada praktyczny, dolny zamrażalnik, w którym możemy przechowywać nasze ulubione mrożone produkty.

Choć z zewnątrz cechuje ją smukły design, lodówka Combi jest bardzo pojemna. To zasługa technologii SpaceMax™[1], która pozwala na uzyskanie znacznie większej przestrzeni użytkowej. Dzięki niej możesz mieć pewność, że pomieści Twoje wszystkie ulubione produkty, warzywa oraz owoce.

Chłodziarko-zamrażarka Samsung – świeżość produktów na dłużej

Czasami nawet przechowując produkty w lodówce, może okazać się, że wyglądają one na nieświeże. Chłodziarko-zamrażarka Samsung została wyposażona w rozwiązania, które gwarantują Ci, że Twoje potrawy pozostaną świeże znacznie dłużej. Szuflady Fresh+ to optymalne warunki[2] do przechowywania mięs, wędlin, a także ryb czy świeżych warzyw i owoców. Dodatkowo szuflada Humidity Fresh+[3] to kontrola wilgotności.

[1] Technologia SpaceMax™ umożliwiła uzyskanie większej przestrzeni użytkowej wewnątrz chłodziarko-zamrażarki Samsung. Wyjątkowy i wysoko wydajny system izolacji sprawił, że ścianki urządzenia stały się cieńsze. Wnętrze lodówki daje nawet o 18 l więcej pojemności do dyspozycji*. A wszystkie parametry zewnętrzne pozostają bez zmian. *Porównując model RB38T600ESA/EF do modelu z serii RB5000 RB37J5000SA/EF

[2] Komora zero Optimal Fresh + pozwala na dwa różne sposoby użytkowania. Tryb pojedynczy, w którym ustawiona jest jedna, stała temperatura. Tryb podwójny, który pozwala na wydzielenie dwóch stref z różnym poziomem temperatur*. Lewa część z niższą temperaturą (np. -1°C) stwarza optymalne warunki do przechowywania mięsa, wędlin oraz ryb, a prawa, z wyższą temperaturą (np. 1°C), jest idealna dla owoców i warzyw.** *Ustawienia temperatur w strefach są zależne od ogólnych ustawień chłodziarki. **Przykładowe warunki dla temperatury chłodziarki 1°C. Temperatura w lewej strefie jest obniżona o 2°C względem tej ustawionej w całym urządzeniu.

[3] Szuflada Humidity Fresh+ zapewnia warunki o wysokim poziomie wilgotności, aby warzywa i owoce pozostały dłużej świeże, bez utraty wartości odżywczych, chrupkości, zapachu czy smaku. Prosta regulacja dostosuje poziom wilgotności do rodzaju przechowywanych produktów: owoców (do 70%) lub warzyw (do 80%). Unikalna konstrukcja pokrywy uszczelniającej pozwoli nawet dwa razy dłużej cieszyć się ich świeżością.*

*Wewnętrzne testy porównawcze modeli RB38T775CSR oraz RB34K6232SS.

Artykuł powstał we współpracy z Samsung

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij