Czym są wózki AGV? Sprawdź zastosowanie wózków samojezdnych

Czym są wózki AGV? Sprawdź zastosowanie wózków samojezdnych

Interesuje Cię zwiększenie wydajności procesów transportowych w Twojej firmie? Istnieje rozwiązanie technologiczne, które pozwoli Ci na sprawne przeprowadzenie tego procesu. Zapoznaj się z naszym artykułem i sprawdź czym są wózki AGV i jakie korzyści mogą przynieść dla Twojego przedsiębiorstwa. 

Wózki transportowe Nixal – dowiedz się więcej 

Transport wewnątrzfirmowy ma duży wpływ na to, jak przebiegają różnego rodzaju procesy produkcyjne. Przenoszenie komponentów i towarów z jednego miejsca na drugie może być bardzo mozolne i powodować opóźnienia na liniach. Automatyzacja może jednak wyeliminować te problemy. 

Wózki transportowe Nixal AGV to samojezdne platformy, które mogą być wykorzystane do przenoszenia każdego typu produktu niezależnie od kształtu, rozmiaru czy wagi. Nie wymagają obsługiwania przez człowieka, przez co pracownicy mogą skupić się na ważniejszych zadaniach niż przemieszczanie towarów. 

Tego rodzaju usprawnienie pozwala w dużej mierze zminimalizować przestoje produkcyjne, zapewniając transport produktów najkrótszą i najszybszą z dostępnych tras. Platformy mogą być wykorzystywane nawet na bardzo dużych odległościach. 

Dzięki zaawansowanej technologii wózki transportowe Nixal zapewniają też duże bezpieczeństwo zarówno przewożonym towarom, jak i pracownikom znajdującym się w ich otoczeniu.

Wdrażanie AGV – aparatura pomiarowa do usprawnienia procesów

Unowocześnienie przedsiębiorstwa przy pomocy wózków samojezdnych to złożone działanie. By móc wykorzystać w pełni możliwości wszystkich procesów automatycznych odbywających się w firmie, warto zadbać o odpowiednie urządzenia pomiarowe i sterujące. 

AKPiA, czyli aparatura kontrolno-pomiarowa i automatyka zapewnia rozbudowane możliwości kontroli nad każdym pojedynczym procesem produkcyjnym i przyczynia się do ograniczenia i przeciwdziałania awariom maszyn. 

Wszystko to sprawia, że odpowiednio wykorzystana aparatura pomiarowa pozwala na jeszcze lepsze usprawnienie i skoordynowanie ze sobą różnych procesów automatyzacji. Wszystko to z jednego miejsca. Skorzysta na tym również transport wewnątrzfirmowy dokonywany przy pomocy wózków samojezdnych AGV. 

Automatyka przemysłowa firmy – dla kogo?

Wdrożenie różnego rodzaju automatyzacji wymaga odpowiedniego przygotowania oraz projektu. Nie każda firma jest w stanie opracować rozwiązania, które będą w stanie się sprawdzić i przynieść oczekiwane rezultaty. Z tego powodu zachęcamy do korzystania z outsourcingu.

Firma Nixal oferuje nie tylko nowoczesną maszynerię taką jak samojezdne wózki transportowe czy profesjonalną aparaturę pomiarową, ale także usługi z zakresu doradztwa, montażu i serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. 

Automatyka przemysłowa firmy przeprowadzona przy ich pomocy pójdzie szybko i sprawnie. Nixal zapewnia także outsourcing inżynierów, którzy zajmą się wdrażaniem nowych technologii, dzięki czemu zyskasz odpowiedni zapas czasu do przeszkolenia własnej kadry pracowników. 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to koniecznie odwiedź ich stronę i zapoznaj się z dostępną tam pełną ofertą!

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij