Dlaczego drabina aluminiowa 3×9 jest niezastąpionym narzędziem w Twoim domu

Drabiny 3×9 to konstrukcje uwielbiane przez profesjonalistów, ale równie często wybierane przez hobbystów i osoby niezwiązane bezpośrednio z branżą wykończeniową, budowlaną czy instalacyjną. 3 moduły i 9 stopni – dlaczego takie drabiny są niezastąpione w domu?

Szerokie zastosowanie drabiny – wariant rozstawny i przystawny w jednym

Bardzo często podczas prac przydomowych mamy do wykonania pracę, która zlokalizowana jest bezpośrednio przy ścianach. Mycie elewacji, wieszanie ozdób, drobne prace remontowe lub malowanie. W takim scenariuszu tradycyjna, najprostsza drabina przystawna doskonale zdaje egzamin. Co, jednak gdy przychodzi nam zainstalować nową lampę na samym środku pomieszczenia, bez oparcia ściany? Co w przypadku malowania sufitu? To sytuacje, które wymagają drabiny rozstawnej.

Umówmy się – mało kto ma budżet i miejsce na to, by trzymać w domu dwie drabiny. Na takie właśnie okazje przyda się modułowa drabina aluminiowa 3×9, która łączy w sobie cechy obu wcześniej wspomnianych konstrukcji. Dzięki 3 modułom z łatwością możemy rozłożyć drabinę do wersji rozstawnej, a następnie ponownie złożyć ją do formy tradycyjnej drabiny przystawnej. To ogromna korzyść, która jest przez nas szczególnie doceniana w codziennych pracach przydomowych. 

Bezpieczeństwo i zgodność z międzynarodowymi normami jakościowymi

Poruszanie się po drabinach wymaga odpowiedniej wprawy, bez względu na to, czy wykonujemy proste czynności we własnym domu, czy skomplikowane prace remontowe elewacji. I choć jakość drabiny nie zastąpi nam zdrowego rozsądku, warto inwestować w sprzęt, który zdaniem niezależnych ekspertów jest bezpieczny.

Drabiny aluminiowe 3×9 od Metalkas to produkty przetestowane pod każdym względem – bezpieczeństwa, wytrzymałości, ale także odporności na korozję i inne negatywne zjawiska zewnętrzne. Inwestując w taki sprzęt, możemy być pewni, że drabina pod nami jest niezawodna, posiada normę PN EN-131 i zapewni nam optymalną stabilizację, potwierdzoną międzynarodowymi certyfikatami zgodności z normami międzynarodowymi. 

Niska waga i łatwość w transporcie i przechowywaniu

Każdy z nas dysponuje nieskończoną liczbą narzędzi, sprzętów i innych akcesoriów w garażu czy warsztacie. Doświadczenie podpowiada, że tych rzeczy raczej przybywa, niż ubywa, dlatego istotną cechą każdego nowego zakupu powinna być relatywnie mała wielkość, która pozwoli na łatwe przechowywanie i zorganizowanie przestrzeni wokół.

Aluminiowe drabiny 3×9 to przykład produktu, który zapewnia uniwersalne zastosowanie w pracy, a po niej zajmuje naprawdę mało miejsca. Łatwe złożenie konstrukcji pozwala na postawienie w rogu warsztatu, a niska waga, zawdzięczana materiałowi, z którego wykonana jest drabina, zapewnia komfortowy transport. Jeśli szukamy lekkiej drabiny do każdego zadania, ale obawiamy się o odpowiednią ilość miejsca w garażu, aluminiowa drabina 3×9 to prawdziwy strzał w dziesiątkę. 

Oszczędność finansowa – dwie drabiny w cenie jednej

Drabina przystawna i drabina rozstawna? Właśnie takiego zestawu do prac w domu i w ogrodzie potrzebuje każdy majsterkowicz. Jednak rozsądek przestrzega przed dużym wydatkiem, jakim byłby zakup dwóch drabin. W końcu do prac domowych nie wykorzystujemy drabiny każdego dnia, prawda?

Rozwiązanie? Modułowa, uniwersalna drabina aluminiowa 3×9, która łączy w sobie najlepsze cechy tych dwóch konstrukcji. W jednej chwili możemy z drabiny przystawnej stworzyć funkcjonalną drabinę rozstawną, a to wszystko w atrakcyjnej cenie. Taki koszt zwróci nam się wielokrotnie podczas tych prostych, ale i bardziej wymagających prac, których nie udałoby nam się wykonać bez modułowej drabiny 3×9. 

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij