Łazienka w stylu urban jungle

Łazienka w stylu urban jungle

Do niedawna we wnętrzach królował skandynawski minimalizm, obecnie coraz częściej jest wypierany przez inne style, które nie są tak oszczędne w formie. Jednym z nich jest ciepły i magiczny styl urban jungle, jednoznacznie przywodzący na myśl dziką i nieokiełznaną egzotyczną dżunglę. W łazience można go wprowadzić w prosty sposób. Sprawdź, jakie dobrać dodatki, kolory i armaturę łazienkową.

Łazienka w stylu urban jungle

Łazienka w stylu urban jungle to niezaprzeczalnie przestrzeń sprzyjająca relaksowi. Zabiegi higieniczne i pielęgnacyjne wykonywane w takim wnętrzu będą codzienną wycieczką w niepoznane regiony egzotycznej dżungli. Tutaj można poczuć się jak w SPA na łonie natury i to w naszej prywatnej miejskiej łazience dzięki wyjątkowej armaturze łazienkowej.

Nowocześnie i florystycznie

W łazience w stylu urban jungle obowiązkowe są wszelkie motywy florystyczne, ale to nie tylko kwiaty i rośliny, jest tu także miejsce na elementy fauny. Na ścianach powinny pojawić się piękne kafelki z mniej lub bardziej wyszukanymi akcentami kojarzącymi się ze światem przyrody. Wszystko w ciepłych, intensywnych kolorach – żółty w wersji musztardowej i kanarkowej, butelkowy zielony, szmaragdowy i czerwony. Tutaj odchodzimy od aranżacyjnej sterylności. Na tle takich wyjątkowych ścian pięknie będą prezentowały się meble łazienkowe w ciemnych brązach lub wariant biały w eleganckim połysku. W dużych łazienkach powinno znaleźć się miejsce na duże rośliny, postawione na podłodze w kamionkowych, kolorowych donicach. Duże pole do popisu mamy w łazienkach z oknem – tutaj świetnie zaprezentują się storczyki i palmy. Jednak nawet w niewielkiej łazience bez okna znajdzie się miejsce na żywe rośliny – bez naturalnego światła obejdą się sukulenty, bluszcze i kaktusy.

Łazienka w stylu urban jungle

Armatura łazienkowa rodem z dżungli

Nieodłącznym atrybutem każdej dżungli jest woda. Dlatego dobrej jakości armatura łazienkowa to warunek konieczny każdej łazienki w stylu urban jungle. Idealnym rozwiązaniem tutaj jest zastosowanie deszczownicy, która wprowadzi odpowiedni efekt – ale koniecznie w kabinie typu walk in. W ten sposób uzyskamy wrażenie otwartej przestrzeni jak w prawdziwej dżungli. Ciekawą propozycją jest pozłacana armatura łazienkowa. W takim wariancie znajdziemy ją w ofercie renomowanego producenta armatury łazienkowej Kludi (pozłacana seria – KLUDI ADLON).

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij