Logo firmy na narzędziach

Narzędzia to bardzo ważne przedmioty, które wykorzystywane są podczas określonych prac. Fachowcy, którzy się nimi posługują muszą dbać o sprzęt i zawsze po skończonej pracy zdawać go do warsztatu. Niestety nie zawsze jest to możliwe, dlatego też w trakcie prac na budowie, czy też podczas remontu mieszkania u klienta, sprzęt zwyczajnie ginie i nikt nie wie, gdzie został zgubiony.

To bardzo poważna sprawa, zwłaszcza jeśli firma remontowa prowadzi profesjonalne usługi, ponieważ tego typu zdarzenia są przede wszystkim kosztowne dla firmy, gdyż ta jest zmuszona do zakupu nowych narzędzi pracy. O ile zginie młotek czy śrubokręt, to nie jest szczególnie duży wydatek, ale jeśli zaginięciu ulegnie piła tarczowa czy też pilarka elektryczna, to jest to poważna strata dla takiej firmy. W dzisiejszych czasach nikt nie może sobie pozwolić na takie problemy, dlatego warto podpisać wszystkie narzędzia w taki sposób, aby były one rozpoznawalne.

Jak rozpoznać narzędzie?

W nowoczesnych rozwiązaniach to właśnie loga oraz sygnatury firmy, znajdujące się na narzędziach, pozwalają na rozpoznanie które narzędzia należą do firmy. Jest to strzał w dziesiątkę, ponieważ jeśli narzędzie się zagubi, pracodawca będzie mógł je łatwiej zidentyfikować, ponieważ nikt nie będzie w stanie przywłaszczyć sobie narzędzi, zwłaszcza jeśli będzie na nich widoczna sygnatura danej firmy.
Warto zauważyć, że takie naklejki laminatowe są bardzo trwałe i wytrzymałe na uszkodzenia, dlatego można je spokojnie zastosować i na pewno się nie odkleją od danego sprzętu. Super mocny klej to podstawa i dzięki temu narzędzie staje się rozpoznawalne, co pozwala w poszukiwaniu, gdy tylko taki sprzęt zaginie. Oczywiście sygnatura może być różna, nie musi być to tylko i wyłącznie logo firmy, ale jakiś symbol, po którym rozpoznamy, że dane narzędzie należy do własności firmy.

Indywidualny znak

Każdy projekt takiego loga to przede wszystkim indywidualna kwestia, dlatego też należy się zastanowić, jak ma wygląd sygnatura. W rzeczywistości nie chodzi tu tylko o możliwość łatwego rozpoznania sprzętu. Pracownicy korzystający z sygnowanych narzędzi, w sposób pośredni promują daną firmę. Dla wielu przedsiębiorstw budowlanych tego typu działania to przede wszystkim akcja marketingowa, mająca na celu promocję danej firmy.
Reklama na pewno jest zauważalna i w dodatku nienachalna co sprawia, że takie podejście jest świetnym zabiegiem marketingowym. Firmy stosujące podobne rozwiązania bardzo często łączą więc bezpieczeństwo sprzętu z realną reklamą swoich usług. Nie ma w tym nic złego, w dzisiejszych czasach nawet narzędzia pracy mogą posłużyć za formę promocji. Oczywiście priorytetem jest w tym wypadku bezpieczeństwo.

Ochrona sprzętu

Piły oraz inne urządzenia elektryczne kosztują tysiące złotych, a każde zaginięcie takiego sprzętu sprawia, że pracodawca musi kupić nowy, ponieważ w innym wypadku nie jest w stanie świadczyć konkretnych usług. Firmy budowlane nie mogą obyć się bez sprzętu, dlatego musi on być dodatkowo chroniony, innej możliwości po prostu nie ma. Oprócz widocznych znaków narzędzia muszą posiadać określoną wytrzymałość i sprawność techniczną.
To najważniejsze wymagania potrzebne w specjalistycznych pracach, sprzęt musi się sprawdzać w każdych warunkach, dlatego firma musi o to szczególnie mocno zadbać, aby prowadzić swoje usługi w sposób profesjonalny. Warto więc zadbać o takie podstawowe sprawy, to naprawdę ważne kwestie, bez których praca może być utrudniona.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij