Najpopularniejsi, dostawcy paliw w Polsce — lista

Najpopularniejsi, dostawcy paliw w Polsce — lista

Wygodny dostęp do paliwa z dostawą pod drzwi może bardzo ułatwić funkcjonowanie w firmie. Aby korzystać z takich udogodnień, należy wcześniej skontaktować się jednak z odpowiednim dostawcą paliwa, który gotowy będzie uzupełniać braki w zaopatrzeniu. Prezentujemy więc listę najpopularniejszych dostawców paliw w Polsce, których usługi warto wziąć pod uwagę.

1.Dostawca paliw Galon

Galon Sp. z o.o. to dostawca paliw z Chorzowa, który zapewnia swoim klientom płynne paliwo na terenie Śląska oraz całego kraju. Oferta hurtowej sprzedaży paliw obejmuje tu produkty podstawowe, takie jak olej napędowy oraz benzyna bezołowiowa 95 i 98. Ponadto ten polski hurtowy dostawca paliwa oferuje również arktyczny olej napędowy oraz olej opałowy.

Warto wspomnieć, że Galon może okazać się dobrym wyborem, w kwestii dostaw paliwa dla rolników oraz firm transportowych czy budowlanych. Usługi, takie jak pełna kontrola nad ilością zakupionego produktu oraz dostawa paliwa do klienta to zaleta oferty Galon, dzięki czemu o wiele łatwiej planować z nimi dokładne wydatki firmy. Warto również wspomnieć, że korzystając z dostawy paliwa w Polsce od tego dostawcy, klient będzie miał pełną kontrolę nad całością dokumentacji oraz nie będą go dotyczyły limity tankowania.

2.Dostawa paliwa od Azarex

Zastanawiając się, kto dostarcza paliwo w Polsce, warto wspomnieć również o firmie Azarex, która jest w stanie sprostać potrzebom rolników, firm transportowych i nie tylko. Oprócz standardowej oferty, która zawiera benzynę bezołowiową 95, benzynę 98 Ultra oraz olej napędowy diesel Ultra, dostawca ten zapewnia również swoim klientom dostęp do zbiorników na wszelkiego rodzaju produkty. Azarex proponuje więc swoim odbiorcom zbiorniki na wodę, AdBlue, olej napędowy oraz nawóz płynny RSM.

3.BoriM

BoriM, jako Bezpieczny dostawca paliw, deklaruje klientom najwyższą jakość swoich produktów. Warto wspomnieć, że decydując się na skorzystanie z jego usług, BoriM oferuje paliwa od dostawców, takich jak Lotos, Orlen, BP czy Total. Przedsiębiorcy planujący wydatki dla firmy mogą również skorzystać z wygodnego kalkulatora cen paliw, dostępnego na stronie hurtowego dostawcy paliw BoriM.

4.Dostawca paliw Petrodom

Dostawca paliw Petrodom oferuje swoim klientom wybór ze standardowej listy benzyn, która wzbogacona jest o oleje napędowe ON B7, ON B0 oraz olej opałowy. Warto wiedzieć, że ten hurtowy dostawca paliw przyjmuje zamówienia na swoje produkty od poniedziałku do piątku, w godzinach od 6 do 18, a w soboty od 7 do 12.

Jak więc widać, szukając dostawy paliwa dla rolników lub innego przedsiębiorstwa, warto wziąć pod uwagę dostawców, których oferta może sprostać konkretnym oczekiwaniom. Specjaliści z firmy Galon są w stanie dostarczyć paliwo w hurtowych ilościach pod wskazany adres na terenie Śląska, a nawet całego kraju. Firma Azarex zadba natomiast o to, aby płynny ładunek był możliwy do poprawnego składowania. Dzięki kalkulatorowi cen na stronie BoriM przedsiębiorca będzie miał ułatwione zadanie, jeśli chodzi o oszacowanie wydatków. Korzystając z usług Petrodom można natomiast wybierać spośród szerokiej oferty, która zawiera produkty, takie jak ON B7 oraz B0.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij