Odzież robocza na jesień i zimę z własnym logo!

Odzież robocza na jesień i zimę z własnym logo!

Niesprzyjająca pogoda oraz zapadający wcześniej zmrok to dwa główne powody, dla których jesienią warto zadbać o odpowiedni strój ochronny dla pracowników.

Niesprzyjająca pogoda oraz zapadający wcześniej zmrok to dwa główne powody, dla których jesienią warto zadbać o odpowiedni strój ochronny dla pracowników. Odzież robocza z firmowym logo musi nie tylko chronić przed chłodem czy deszczem, ale przede wszystkim umożliwiać swobodne wykonywanie obowiązków w każdych warunkach. Cieplejsza, jesienna kurtka oraz spodnie odblaskowe to na wielu stanowiskach niezbędna podstawa. Nie można jednak o zapominać o akcesoriach, które będą uzupełnieniem roboczego uniformu.

Jesienna odzież robocza z firmowym logo – zabezpiecz się przed zimnem

Aura we wrześniu, październiku i listopadzie potrafi być bardzo kapryśna. Wciąż zdarzają się ciepłe i słoneczne dni, jednak częściej należy spodziewać się niskich temperatur, zacinającej ulewy oraz podmuchów porywistego wiatru. Z czego powinna składać się odzież dla pracowników na taką pogodę? Przede wszystkim sięgnąć należy po kurtki jesienne robocze. Zazwyczaj wykonane są one z nieprzemakalnych materiałów, które doskonale opierają się wilgoci. Większość z nich wyposażona jest również w dodatkowe warstwy, które zapobiegają niepotrzebnym utratom ciepła. Podobnie skonstruowane są robocze spodnie odblaskowe. Uzupełnieniem stroju pracowniczego będzie wygodna i przyjemna w dotyku bielizna termoaktywna. Zazwyczaj wykonana jest ona z materiałów, które dopasowują się do kształtu ciała i zapewniają pełną swobodę ruchu. Dzięki zastosowaniu specjalnej tkaniny bielizna odprowadza wilgoć na zewnątrz i pozwala skórze swobodnie oddychać, bez obaw o nadmierne pocenie czy nieprzyjemny zapach.

Częścią ciała bardzo narażoną na chłód są również stopy, dlatego pracując na zewnątrz, warto pamiętać nie tylko o odpowiednim obuwiu, ale też o skarpetkach. Pozostaną one na nogach przez wiele godzin, dlatego należy zadbać, aby nie posiadały uciskających szwów i wykonane były z materiału, który przepuszczać będzie powietrze. Pozwoli to uniknąć uczucia zmęczenia stóp, a także zapewni odpowiednie warunki higieniczne wewnątrz roboczego obuwia.

Podczas pracy na zewnątrz nawet najcieplejsze robocze kurtki jesienne i spodnie odblaskowe nie zastąpią czapki. Dzięki niej głowa będzie odpowiednio chroniona przed podmuchami wiatru, deszczem i niską temperaturą. Praca bez niej będzie nie tylko niekomfortowa, ale również może przyczynić się do powstawania infekcji oraz chorób, dlatego jesienią tym bardziej nie powinno się wychodzić bez niej na zewnątrz.

Odblaskowa odzież robocza z firmowym logo – zadbaj o swoją dobrą widzialność

Jesienią poranki wciąż są ciemne, a i zmrok zapada dużo szybciej. Praca w ograniczonej widoczności wymaga noszenia odzieży z elementami, które odbijać będą światło. Z pomocą w tej sytuacji przyjdą kurtki oraz spodnie odblaskowe. W przypadku robót drogowych lub prac budowlanych strój wyposażony w odpowiednie oznaczenia może pomóc w uniknięciu zagrażających życiu i zdrowiu sytuacji. Aby nie przeszkadzał on w wykonywaniu obowiązków, można zastosować przydatne akcesoria, takie jak paski oraz szelki. Dzięki nim nawet odrobinę za duże spodnie odblaskowe nie będą się zsuwać i utrudniać pracy. Na stanowiskach, na których występuje konieczność przebywania w pozycji klęczącej, przydadzą się również nakolanniki – poprawią wygodę pracy i uchronią od nieprzyjemnych otarć.

Skompletowanie firmowego stroju roboczego dla pracowników będzie miało jesienią ogromne znaczenie, nie tylko ze względu na ich wydajność, ale również na komfort oraz zdrowie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu – sklep.kdkgroup.pl – znajdą w niej Państwo wszystkie niezbędne artykuły.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij