Podłoga idealna. Szybko, łatwo i na każdym podłożu

Podłoga idealna. Szybko, łatwo i na każdym podłożu

Podłoga powinna stanowić doskonale dopasowany element precyzyjnego dzieła, jakim jest współczesny obiekt budowlany. Dlatego eksperci marki Weber zaprezentowali nowy specjalistyczny folder: Podłoga idealna. Szybko, łatwo i na każdym podłożu.

Zadaniem współczesnych podłóg jest trwałe wykończenie poziomych przegród obiektu budowlanego poprzez uzyskanie niezbędnych funkcjonalności. Obecnie podłoga to element budynku od którego wymagamy coraz więcej. Systemy podłogowe z serii weber.floor służą do precyzyjnego i szybkiego wykonania rozwiązań spełniających normy i standardy.

Prawidłowe układanie podłóg powinno poprzedzić prawidłowe wykonanie podkładu. Zadania i funkcje podkładu są na ogół jednakowe i bez względu na zastosowaną w budynku postać podkładu. Służy do precyzyjnego wyrównywania powierzchni przyszłej podłogi oraz uzyskania optymalnego komfortu termicznego i akustycznego w budynku. Prawidłowo wykonany podkład zwiększa odporność podłogi na działanie wilgoci, a hydroizolacja to przecież jedno z najważniejszych zadań współczesnego budownictwa.

Układając płytki lub panele na nierównym podłożu już po kilku dniach po zakończeniu prac podłogowych możemy poznać efekty. Niektóre płytki będą się zapadać, Z kolei inne wybrzuszać. Zastosowane na nierównym podłożu deski i panele będą rozszczepiać się i wystawać ponad poziom podłogi.

Wybór podkładu podłogowego oparty jest na ogół o rodzaj zastosowania planowanej posadzki. Precyzyjne współczesne budownictwo oparte jest nie tylko o nowoczesne technologie, ale również doskonale dopasowane systemy budowlane. Stosowanie systemów podłogowych weber.floor pozwala wykonać podkład podłogowy oraz posadzkę podłogową stosując jeden i ten sam produkt, czyli weber.floor 1000 lub weber.floor RAPID. To produkty dopasowane zarówno do wykonania podkładu podłogowego oraz do wykończenia go płytkami lub panelami.

Wydawnictwo Podłoga idealna. Szybko, łatwo i na każdym podłożu prezentuje właściwości oraz zalety jastrychów i podkładów podłogowych Weber. W folderze przedstawione są praktyczne rozwiązania oraz wskazówki dotyczące wykonywania podłogi na różnych typach podłoży oraz na trudnych powierzchniach. Rozwiązania są prezentowane na przekrojach i posiadają przykłady użycia systemów Weber, znajdujących zastosowanie w określonych obiektach budowlanych.

Specjaliści marki Weber wskazują różne pakietowe rozwiązania produktowe, takie jak szybkie i innowacyjne systemy podłogowe wykorzystujące jastrych weber.floor RAPID, systemy gwarantujące proste wykonanie i nie wymagające obróbki z użyciem jastrychu weber. floor FLOW o wysokiej płynności oraz ekonomiczne systemy podłogowe oparte o tradycyjny i sprawdzony jastrych weber.floor 1000. W publikacji Podłoga idealna. Szybko, łatwo i na każdym podłożu znajdziemy wszystkie polecane produkty marki Weber pozwalające układać idealną podłogę na każdym podłożu.

Katalog Podłoga idealna. Szybko, łatwo i na każdym podłożu opublikowany jest w poręcznym formacie A4. Wydawnictwo stanowi praktyczny niezbędnik dla tych wszystkich, którzy szukają porad i rekomendacji na temat prawidłowo wykonanej podłogi.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij