Pomoc drogowa – dlaczego warto skorzystać z usług firmy świadczącej profesjonalne usługi w zakresie pomocy drogowej?

Każdy posiadacz samochodu musi liczyć się z ryzykiem poważnych problemów, których pojawienie się powoduje konieczność pomocy ze strony doświadczonych profesjonalistów – to dlatego tak cenna jest pomoc drogowa.

Pomoc drogowa – jak wybrać firmę świadczącą usługi pomocy drogowej?

Niezmiernie ważne jest, by dokonać odpowiedniego wyboru podmiotu, który zajmuje się wykonywaniem usług z zakresu pomocy drogowej. Firma świadcząca pomoc drogową, która w indywidualny sposób podchodzi do sytuacji każdego kierowcy, to niemal stuprocentowa gwarancja uzyskania niezbędnego wsparcia oraz zlikwidowania problemu. Jednym z takich przedsiębiorstw jest firma Maciej Prosiński Pomoc Drogowa, która świadczy usługi na terenie Poznania i okolic (o tym, dlaczego warto skorzystać z usług właśnie tej firmy, dowiesz się w dalszej części tekstu).

Właściwy wybór jest tym bardziej niezbędny, gdyż w obecnych czasach w Polsce działa wiele firm świadczących profesjonalne usługi w zakresie pomocy drogowej. Dzieje się tak z różnych powodów. Po pierwsze, liczba samochodów osobowych w Polsce w ostatnich latach regularnie wzrasta. Ponieważ znaczną część z nich stanowią pojazdy dość wiekowe, łatwo można domyślić się, że także ilość awarii wymagających skorzystania z usługi pomocy drogowej rośnie.

To jeszcze nie wszystko. Warto pamiętać także o tym, że przedsiębiorstwo zajmujące się udzielaniem kierowcom pomocy drogowej jest postrzegane jako dobry pomysł na biznes, co prowadzi do otwierania coraz to nowych firm w branży. Jednocześnie, zjawisko to oznacza, że wiele z podmiotów działających w zakresie pomocy drogowej nie oferuje usług wysokiej jakości. Tymczasem, jest to niezwykle poważne – jeśli znajdziemy się w kłopotliwej sytuacji na drodze, oczywiste jest, że zależy nam na uzyskaniu pomocy ze strony kompetentnych specjalistów rozumiejących potrzeby kierowcy.

Pomoc drogowa, czyli must have każdego posiadacza samochodu

Posiadanie samochodu osobowego ma swoje blaski i cienie. Z jednej strony, sprawnie działający samochód to większy komfort życia i rozwiązanie, dzięki któremu możemy w łatwy oraz szybki sposób dotrzeć do celu. Nie wolno jednak zapominać także o tym, że różnego rodzaju problemy (zarówno drobne, niewielkie usterki, jak i bardziej poważne awarie) to chleb powszedni każdego kierowcy. Właściwie każdy posiadacz samochodu odwiedził przynajmniej kilka razy warsztat samochodu. Wielu, w wyniku poważnej awarii na drodze, zmuszonych zostało do skorzystania z profesjonalnej usługi, jaką jest pomoc drogowa.

Co obejmują profesjonalne usługi w zakresie pomocy drogowej?

Nowoczesna pomoc drogowa obejmuje wiele różnorodnych czynności, które łączy wspólny cel: pomoc kierowcy oraz usunięcie niebezpieczeństwa na drodze, które wynika z występowania na niej unieruchomionego pojazdu. Co ciekawe, mimo tego, iż firmy świadczące pomoc drogową każdego dnia ratują z opresji rzesze kierowców, to wciąż wielu posiadaczy samochodów (dotyczy to nawet takich kierowców, którzy od wielu lat poruszają się autem po drodze!) utożsamia pomoc drogową wyłącznie z usługą holowania pojazdu.

Tymczasem, pomoc drogowa, oprócz holowania pojazdu, obejmuje także takie usługi, jak między innymi:

  • usługi mechaniczne oraz elektryczne. Rozwiązaniem niezwykle korzystnym dla kierowców uszkodzonych aut jest fakt, iż usługi te są świadczone w sposób mobilny. Taki stan rzeczy oznacza, że kierowca może uzyskać pomoc na drodze (w miejscu awarii), a po usunięciu przyczyny problemu – kontynuować trasę. Oczywiście, takie rozwiązanie jest możliwe głównie w przypadku drobnych awarii. Niestety, pojawienie się poważnej usterki oznacza najczęściej konieczność holowania pojazdu oraz przeprowadzenie czynności naprawczych przez warsztat mechaniczny;
  • dowóz paliwa – czasem może się zdarzyć, że paliwo w aucie skończy się wówczas, gdy pojazd znajduje się wiele kilometrów od najbliższej stacji benzynowej. Pomoc drogowa jest w stanie zaradzić także takiemu drobnemu, acz uciążliwemu problemowi;
  • dostarczenie samochodu zastępczego – jest to rozwiązanie szczególnie użyteczne wówczas, gdy uszkodzony pojazd zostanie odholowany jako niezdatny do dalszego użytkowania na drodze. W takiej sytuacji oczywiste jest, że jedynie samochód zastępczy pozwoli na dotarcie do celu.

Innym z rozwiązań, które jest zdecydowanie najrzadziej kojarzone z „tradycyjną” pomocą drogową, jest pomoc w znalezieniu noclegu.

Pomoc drogowa to nie tylko holowanie auta

Pomoc drogowa to nie tylko holowanie auta.

Maciej Prosiński Pomoc Drogowa – dlaczego warto skorzystać z usług firmy?

Istnieje wiele powodów, które sprawiają, że skorzystanie z usług firmy Maciej Prosiński Pomoc Drogowa jest rozsądną decyzją. Klienci korzystający z usług naszej firmy zwracają uwagę na takie atuty oferty przedsiębiorstwa, jak między innymi:

  • doświadczenie zdobyte w ramach ponad dwudziestu lat działania na rynku usług dla kierowców;
  • tabor, na który składają się nowoczesne, w pełni wyposażone auto lawety;
  • szybkość działania (pracownicy firmy są w stanie, w zależności od warunków na drodze, dotrzeć do Klienta nawet w ciągu kilkunastu minut).

oraz wiele innych. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami współpracy oraz pełnym zakresem oferowanych przez nas usług – prosimy uprzejmie o kontakt osobisty (siedziba firmy znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Leszka 2 w Poznaniu), telefoniczny (numer telefonu komórkowego: 511-503-504) bądź za pośrednictwem maila (adres e-mail: pomocdrogowapoznan@gmail.com). Nasi pracownicy chętnie udzielą wszelkich niezbędnych informacji na temat zakresu usług świadczonych przez firmę.

Podsumowanie

Choć niektórzy twierdzą, że korzystanie z usług profesjonalnej pomocy drogowej jest zbędne i świadczy o wygodnictwie, to rzeczywistość wygląda zgoła inaczej. Niestety, kłopoty na drodze mogą pojawić się w każdej chwili, dlatego tak bardzo ważne jest, by zawsze mieć możliwość skorzystania z pomocy doświadczonych specjalistów. Jest to znacznie lepsze i bardziej pewne rozwiązanie niż szukanie wsparcia u znajomych, którzy mogą być zajęci własnymi obowiązkami (np. pracą) lub znajdować się zbyt daleko, żeby udzielić niezbędnej pomocy. Potrzebujesz pomocy drogowej? W takim wypadku skorzystaj z pomocy firmy: Maciej Prosiński Pomoc Drogowa.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij