Urządź się doskonale

Urządź się doskonale

Budowa, remont, a także nuda w aranżacji i chęć zmiany powodują, że szukamy inspiracji, przeglądamy katalogi, tematyczne strony internetowe czy też odwiedzamy Centrum Wyposażenia Wnętrz Bartycka 24. W pewnym stopniu to balansowanie pomiędzy trendami pozwala znaleźć dokładnie takie propozycje, jakie idealne sprawdzą się w naszym mieszkaniu czy biurze. Tu najczęściej sięga się po trendy skandynawskie, industrialne, choć nie brakuje również nawiązań do klasyki.

  1. Postaw na światło
  2. W trendach industrialnych
  3. Postaw na trendy, jakie promuje Bartycka

Postaw na światło

To właśnie światło będzie tym elementem, który podkreśli styl. Fantastycznie wyeksponuje walory wnętrza i pozwoli schować jego wady, poprawia nastrój i stworzy przestrzeń pracy, spotkań, odpoczynku czy też jedzenia. Poza tym to świetna dekoracja, która będzie podkreślać styl wnętrza. Wiele różnych propozycji w ofercie ma Centrum Bartycka. oświetlenie w nowoczesnym wydaniu to będzie szereg różnych propozycji, które rewelacyjnie będą się ze sobą komponować. Z drugiej strony podkreślą tak ważny indywidualny styl. Dlatego właśnie Bartycka oświetlenie w swoich kolekcjach stawia na pierwszym miejscu niezależnie od tego, czy urządzasz salon, łazienkę czy pokój dziecka.

W trendach industrialnych

Choć to propozycje, które mogą zaskakiwać nieco surowym wykończeniem nawiązującym do idei loftów, to mają coraz więcej zwolenników. Przede wszystkim we wnętrzach dominować będzie beton, stal, drewno i każdy detal będzie niezwykle skrupulatnie dobierany. W takich miejscach niczego nie może być za dużo. Centrum Bartycka płytki na ściany czy podłogi również oferuje w tak modnych niemalże ascetycznych wzorach i fakturach. Pozorna oszczędność ma tu jednak bardzo minimalistyczny wydźwięk i właśnie on będzie również podkreślony przez meble, których jest niewiele, odsłonięte elementy architektoniczne, fabryczne, żeby nie powiedzieć przemysłowe dodatki.

Postaw na trendy, jakie promuje Bartycka

Każde wnętrze wymagać będzie od nas osobnej uwagi, choć praktyka pokazuje, że dobrze jest w mieszkaniu czy domu utrzymywać pewnego rodzaju konsekwencję stylistyczną. To ona będzie widoczna już w przedpokoju, a z pewnością najbardziej zaskoczy w salonie. W Centrum Bartycka armatura i elementy wykończenia łazienki również zajmować będą ważne miejsce. Wszak to najbardziej intymna przestrzeń, w której łączy się wygoda salonów SPA z ciepłem oraz higieniczną czystością. W tym aspekcie nawet śnieżna biel z elementami tak modnego drewna, czy szarość z niebieskim mogą robić niezwykłe wrażenie. Możliwości jest tyle, ile chcesz.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij