Usługi dźwigowe i podnośnikowe

Usługi dźwigowe i podnośnikowe

Dźwigi i podnośniki to najpopularniejsze maszyny budowlane, tuż obok wielkogabarytowych żurawi wieżowych. Zapotrzebowanie na usługi realizowane tego typu maszynami jest bardzo duże, dlatego powstaje coraz więcej firm, które oferują swoim klientom wynajem dźwigów i podnośników. Czy warto korzystać z takich usług? A może lepiej kupić własne maszyny?

Usługi dźwigowe

Dźwigi i żurawie samojezdne niezbędne są do wielu prac na budowie, ale nie tylko. Moc udźwigu ramienia żurawia przydaje się również przy różnego rodzaju transporcie, rozładunku i załadunku przedmiotów i towarów o bardzo dużym ciężarze czy wymiarach. Dźwigi wykorzystywane są także do takich prac jak chociażby ustawianie pomników, co ma miejsce szczególnie w dużych miastach.

Wynająć dźwig czy kupić własną maszynę? Wszystko zależy od tego jak często maszyna będzie wykorzystywana. Jeśli będą to nieliczne prace to zdecydowanie lepszą opcją jest wynajem dźwigów, ponieważ wszelkie koszty utrzymania maszyny spoczywają na jej właścicielu, a nie na najemcy. To firmy, które oferują wynajmowanie dźwigów, ponoszą koszty przeglądów technicznych, napraw czy wszelkie inne dotyczące utrzymania maszyny, która w danym momencie nie pracuje.

Więcej o dźwigach: https://www.podnosimy.pl/uslugi-dzwigowe/

Usługi podnośnikowe

Podnośniki koszowe stosowane są nie tylko w branży budowlanej, ale również w wielu innych obszarach działalności człowieka. Podnośnik znajdzie swoje zastosowanie chociażby w branży reklamowej, do montowania i demontażu billboardów reklamowych, neonów czy innego rodzaju reklam na wysokościach. Za pomocą podnośnika koszowego można również realizować usuwanie śniegu z dachu czy strącanie sopli, czyszczenie rynien czy pielęgnację zieleni. Z podnośników z koszem osobowym korzystają nawet osoby zajmujące się malowaniem murali na wysokich ścianach budynków.

Wynająć czy kupić? Sprawa wygląda podobnie, jak w przypadku dźwigów. Jeśli podnośniki koszowe będą wykorzystywane sporadycznie, lepiej zainwestować w wynajem podnośników. Jeśli będą potrzebne cały czas i będą miały mnóstwo pracy – warto zdecydować się na zakup własnego podnośnika koszowego.

Przykładowo w Warszawie od wielu lat swoje usługi oferuje firma Dźwigi i Podnośniki Dariusz Kujawa – Podnosimy.pl. Firma ta zapewnia swoim klientom usługi dźwigowe i podnośnikowe, wynajem maszyn wraz z profesjonalną obsługą doświadczonych operatorów. Zainteresowanie ofertą firmy wykazują klienci indywidualni, firmy szukające podwykonawców, klienci oferujący zlecenia stałe i jednorazowe. Rosnące zainteresowanie sprawia, że firma nieustannie inwestuje w swój rozwój i poszerzenie oferty wprowadzając do swojej floty maszyn nowe pojazdy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.podnosimy.pl/wynajem-podnosnikow/

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij