Worek Big-Bag dla Twojej firmy

Czym jest worek Big-Bag? To nic innego jak wielogabarytowy kontener, który odznacza się elastycznością, trwałością i solidnością. Możesz w nim przechowywać ciężkie towary lub materiały, które występują w formie sypkiej (i nie tylko). Są one wykonane z tkaniny polipropylenowej.

Praktyka i wygoda użytkowania – Big-Bag 1m³

Jeśli szukasz dla swojej firmy idealnego rozwiązania do przechowywania towarów lub innych dóbr, a także, jeżeli potrzebujesz takiego produktu do swojego gospodarstwa, to warto zastanowić się nad zakupem Big Bag 1m3.

Dzięki swojej uniwersalności worki Big-Bag znajdują szerokie zastosowanie w wielu branżach i dziedzinach biznesu – wszędzie tam, gdzie ma się do czynienia z wielkimi gabarytami lub dużą ilością materiału. Szczególnie upodobali je sobie pracownicy branży budowlanej, ponieważ worki mogą utrzymać ciężar nawet do 2000 kg oraz umożliwiają bezpieczny transport. Dzięki swojej elastyczności worki sprawdzą się w takich nieoczywistych branżach jak farmacja, przemysł chemiczny, handel czy transport.

Worki Big-Bag są idealne także w gospodarstwach domowych, gdzie zwłaszcza rolnicy używają ich do przechowywania różnych produktów, takich jak zboże czy nasiona.

Worki Big-Bag 1m³ – charakterystyka

Produkt, jakim jest worek Big-Bag, to kontener, który wypełnia się towarem i dopasowuje do przestrzeni. Można do niego łatwo wsypywać dany materiał oraz go wysypywać w zależności od potrzeb. Dodatkowo worki mogą być wyposażone w leje, uchwyty czy otwory, które ułatwiają korzystanie z tego produktu. Ich dużą zaletą jest personalizacja pod użytkownika, to znaczy, że worki mogą mieć preferowaną liczbę uchwytów czy odpowiednie rodzaje lejów. Takie dostosowane pod klienta usprawnienia zapobiegają niepotrzebnemu marnowaniu towaru, ponieważ może być on łatwo wsypywany, wysypywany i przesypywany.

Rodzaj worka – zsypowy i wysypowy

Worki Big-Bag dzieli się na dwa rodzaje – zsypowy i wysypowy. Różnią się one innym rozmieszczeniem otworów i lejów, którymi towar dostaje się wewnątrz worka. Worki z lejem, który znajduje się w górnej części worka, służy do szybkiego i sprawnego wsypywania materiału. Jeżeli chcesz, aby towar łatwiej było wysypywać, to lepiej wybrać worek z dodatkowym  kominem na spodzie.

Worek Big-Bag jest w 100% szczelny, co zapobiega jakiemukolwiek wysypywaniu się towaru, który znajduje się wewnątrz niego. Dlatego sprawdzi się on w codziennej pracy w Twoim przedsiębiorstwie lub w domu.

Worki idealnie pasują do ogrodu, gdzie mogą  być wykorzystywane jako kontener na liście czy odpadki lub do domu do przechowywania większej ilości różnych materiałów albo po prostu – dużych gabarytów. Wykorzystanie worków nie wymaga specjalistycznej wiedzy ani dodatkowych uprawnień, dlatego możesz ich używać wszędzie, np. podczas remontu, przeprowadzki, porządkowania. Masz wtedy pewność, że nic nie zginie i będzie dobrze przechowywane oraz bezpiecznie transportowane. Worek możesz wykorzystywać zarówno wewnątrz budynków, jak i na świeżym powietrzu, ponieważ jest odporny na działanie różnych czynników zewnętrznych.

Worki Big-Bag – dobry wybór na lata

Ze względu na jakość wykonania i materiałów worki Big-Bag mogą z powodzeniem być używane przez długi czas, a ich trwałość nie ulegnie degradacji. Są one elastyczne i wygodne w przenoszeniu oraz transporcie, dlatego możesz zabrać je tam, gdzie ich akurat potrzebujesz. Warto posiadać w swoim gospodarstwie taki kontener, ponieważ jest on użyteczny w wielu codziennych sytuacjach i nigdy nie zawodzi.

 

Źródło zdjęć: freepik.com

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij