Prowadzisz własny biznes? A może masz dopiero przygotowany biznes plan i zastanawiasz się czy coś nie umknęło twojej uwadze? Co warto mieć chcąc prowadzić sklep budowalny lub innego rodzaju przedsiębiorstwo? Z pewnością kluczowy jest program do fakturowania. Bez niego trudno wyobrazić sobie zarządzanie dokumentacją sprzedaży w firmie. Jakie rozwiązanie jest polecane? Przyjrzeliśmy się ciekawej propozycji dla małych i średnich firm. 

Fakturowanie z Faktura Small Business Handel

Jeżeli zależy nam na szybkim i prostym wystawianiu faktur z pewnością ciekawym i godnym uwagi jest program Faktura Small Business Handel od Mega-Tech. Ten program to sprawdzone połączenie funkcji odpowiadających za fakturowanie i zarządzanie magazynem. Z jego użyciem można w łatwy sposób wygenerować takie dokumenty jak: faktura VAT, faktura bez VAT, faktura korekta, proforma, zaliczkowa, końcowa, WDT, uproszczona, VAT marża, paragon fiskalny czy plik JPK. Dzięki ciągłym aktualizacjom użytkownik ma pewność, że jego program do fakturowania w najnowszej wersji pozwoli mu wystawiać faktury zgodne z obowiązującymi przepisami. Ponad to wbudowane opcje magazynowe umożliwią wygenerowanie dokumentów magazynowych, przeprowadzenie inwentaryzacji czy bieżącą kontrolę stanów posiadanych towarów.

Bezpieczeństwo danych i możliwość pracy wielostanowiskowej

Wystawianie faktur Faktura Small Business Handel to gwarancja bezpieczeństwa danych, które zostały wprowadzone do programu i ich ochrony przed potencjalną utratą. Program posiada bowiem wbudowaną usługę eArchiwum, która pozwala stworzyć zdalne kopie bezpieczeństwa, tak by nowo wprowadzone informacje były bezpiecznie przechowywane na serwerze. W sytuacji, gdy dojdzie do infekcji komputera np. przez złośliwe oprogramowanie, w każdej chwili będzie można odzyskać zapisane a następnie utracone informacje. Program FSBH to również możliwość pracy na wielu stanowiskach, co robi z niego program do faktur online. Dlaczego? Użytkowników korzystających z programu może być wielu. Wprowadzane informacje z poziomu kilku stanowisk będą zapisane w programie i nie będą duplikowane. Program zapisze dane, więc będą one widoczne dla wszystkich pozostałych korzystających. To bardzo przydatna funkcja, szczególnie wtedy, gdy firma się rozrasta i z oprogramowania korzysta więcej jak jeden użytkownik.

Zarządzanie własnym biznesem nie musi być trudne. Dobry program do fakturowania zaoszczędzi czas i pieniądze. Program Faktura Small Business Handel to narzędzie, które w intuicyjny sposób pozwoli dobrze udokumentować transakcje sprzedaży. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ