Wystawianie faktur w sklepie budowlanym i nie tylko

Wystawianie faktur w sklepie budowlanym i nie tylko

Prowadzisz własny biznes? A może masz dopiero przygotowany biznes plan i zastanawiasz się czy coś nie umknęło twojej uwadze? Co warto mieć chcąc prowadzić sklep budowalny lub innego rodzaju przedsiębiorstwo? Z pewnością kluczowy jest program do fakturowania. Bez niego trudno wyobrazić sobie zarządzanie dokumentacją sprzedaży w firmie. Jakie rozwiązanie jest polecane? Przyjrzeliśmy się ciekawej propozycji dla małych i średnich firm. 

Fakturowanie z Faktura Small Business Handel

Jeżeli zależy nam na szybkim i prostym wystawianiu faktur z pewnością ciekawym i godnym uwagi jest program Faktura Small Business Handel od Mega-Tech. Ten program to sprawdzone połączenie funkcji odpowiadających za fakturowanie i zarządzanie magazynem. Z jego użyciem można w łatwy sposób wygenerować takie dokumenty jak: faktura VAT, faktura bez VAT, faktura korekta, proforma, zaliczkowa, końcowa, WDT, uproszczona, VAT marża, paragon fiskalny czy plik JPK. Dzięki ciągłym aktualizacjom użytkownik ma pewność, że jego program do fakturowania w najnowszej wersji pozwoli mu wystawiać faktury zgodne z obowiązującymi przepisami. Ponad to wbudowane opcje magazynowe umożliwią wygenerowanie dokumentów magazynowych, przeprowadzenie inwentaryzacji czy bieżącą kontrolę stanów posiadanych towarów.

Bezpieczeństwo danych i możliwość pracy wielostanowiskowej

Wystawianie faktur Faktura Small Business Handel to gwarancja bezpieczeństwa danych, które zostały wprowadzone do programu i ich ochrony przed potencjalną utratą. Program posiada bowiem wbudowaną usługę eArchiwum, która pozwala stworzyć zdalne kopie bezpieczeństwa, tak by nowo wprowadzone informacje były bezpiecznie przechowywane na serwerze. W sytuacji, gdy dojdzie do infekcji komputera np. przez złośliwe oprogramowanie, w każdej chwili będzie można odzyskać zapisane a następnie utracone informacje. Program FSBH to również możliwość pracy na wielu stanowiskach, co robi z niego program do faktur online. Dlaczego? Użytkowników korzystających z programu może być wielu. Wprowadzane informacje z poziomu kilku stanowisk będą zapisane w programie i nie będą duplikowane. Program zapisze dane, więc będą one widoczne dla wszystkich pozostałych korzystających. To bardzo przydatna funkcja, szczególnie wtedy, gdy firma się rozrasta i z oprogramowania korzysta więcej jak jeden użytkownik.

Zarządzanie własnym biznesem nie musi być trudne. Dobry program do fakturowania zaoszczędzi czas i pieniądze. Program Faktura Small Business Handel to narzędzie, które w intuicyjny sposób pozwoli dobrze udokumentować transakcje sprzedaży. 

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij