Zamiatarki do maszyn budowlanych - Profesjonalny sprzęt do zamiatania

Zamiatarki do maszyn budowlanych – Profesjonalny sprzęt do zamiatania

Sprzątanie dużych powierzchni wymaga odpowiedniego sprzętu. Trudne warunki pracy sprawiają, że wykonywanie tego typu czynności często jest praktycznie niemożliwe. W tym właśnie celu zostały stworzone zamiatarki do maszyn budowlanych. Pozwalają one na posprzątanie dużej powierzchni, w krótkim czasie co pozwala zaoszczędzić czas i obniżyć koszty tego typu prac.

Sprzątanie dużych powierzchni wymaga odpowiedniego sprzętu. Trudne warunki pracy sprawiają, że wykonywanie tego typu czynności często jest praktycznie niemożliwe. W tym właśnie celu zostały stworzone zamiatarki do maszyn budowlanych. Pozwalają one na posprzątanie dużej powierzchni, w krótkim czasie co pozwala zaoszczędzić czas i obniżyć koszty tego typu prac.

Zamiatarki do maszyn budowlanych – czym są?

Urządzenia jakimi są zamiatarki do maszyn doskonale sprawdzą się do usuwania różnego typu zanieczyszczeń z powierzchni takich jak: place z kostki brukowej, chodniki czy drogi. Konstrukcja zamiatarek pozwala na połączenie ich z maszynami na co dzień stosowanymi w różnego typu pracach budowlanych. W ofercie producentów możemy znaleźć np. zamiatarki doczepiane do ładowarek i ciągników. Przy ich użyciu możliwe jest posprzątanie dużej powierzchni w krótkim czasie. Operator musi zająć się jedynie odpowiednim połączeniem sprzętu z maszyną, jego konfiguracją oraz prowadzeniem pojazdu.

Zastosowanie zamiatarek do maszyn budowlanych

Urządzenia jakimi są zamiatarki budowlane znajdą zastosowanie we wszelkich pracach gdzie wymagane jest posprzątanie dużego terenu w krótkim czasie. Zamiatarki do koparko-ładowarek sprawdzą się dla przykładu na placach budowy np. gdy po zakończeniu prac istnieje konieczność usunięcia nagromadzonego błota i piasku naniesionego przez koła maszyn budowlanych. Dużym plusem jest to że zamiatarka do koparki może być zamontowana w każdej chwili, nie wymaga to sprowadzania na miejsce budowy dodatkowego pojazdu oraz operatora. Pozawala to na obniżenie kosztów prac.

Zamiatarki do sprzątania ulic

Zamiatarki ciągnikowe bardzo często wykorzystywane są przez służby komunalne do sprzątania miast. Uporządkowanie dużych placów czy ulic, wymagało by bardzo dużej ilości pracowników, a dodatkowo wykonywanie tego typu prac w otwartym ruchu ulicznym tworzyłoby zagrożenie dla osób wykonujących prace. Wykorzystanie zamiatarki pozwala w bezpieczny sposób sprzątać ulice w krótkim czasie bez narażania pracowników.

Tuchel Maschinenbau GmbH – niemieckie zamiatarki do maszyn

Firma Tuchen Maschinenbau posiada swoją siedzibę w Salzbergen w Niemczech. Produkty tej marki cechują się wysoką wytrzymałością oraz najwyższą jakością. Sprawia to, że Tuchel Machinenbau jest rozpoznawana na całym świecie, a zamiatarki Tuchel montowane do maszyn budowlanych sprzedawane są na wszystkich kontynetach. Firma cały czas słucha potrzeb klientów i dopasowuje swoją ofertę tak aby spełnić oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających.

Zamiatarki do maszyn budowlanych Tuchel

Zamiatarki marki Tuchel zostały zaprojektowane w taki sposób, aby współpracować ze sprzętem najbardziej znanych producentów maszyn budowlanych takich jak:

 • Caterpillar,
 • Mitsubishi,
 • John Deere,
 • Fiat,
 • Hyundai,
 • Man,
 • Komatsu,
 • CNH,
 • IHI,
 • Cummins,
 • Sandvik,
 • Kawasaki,
 •  Daewoo.

To są niektóre marki maszyn budowlanych do których mogą być montowane zamiatarki marki Tuchel. Firma posiada szeroki zakres urządzeń, które można dopasować w zależności od potrzeb.

W ofercie znajdziemy zamiatarki przystosowane do pracy z niewielkimi ciągnikami czy pojazdami komunalnymi jak Zamiatarka Kompakt, ale także Zamiatarkę Big czy Profi Gigant do sprzątania dużo większych powierzchni. W przypadku niestandardowych zastosowań warto zwrócić uwagę na zamiatarkę Profi Champ, która posiada wewnętrzny silnik, oraz dużą szczotkę. Będzie to idealna zamiatarka do koparko ładowarki, która sprawdzi się w trudnych warunkach.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij